Osudové natáčení pro hlavní představitele Mr. and Mrs. Smith. Brad i Angelina byli pouze náhradníky

Krásný a mladý manželský pár se začne ve vztahu po letech nudit, zdá se, že těm dvěma už nepomůže ani manželská poradna. Všechno se ale změní ve chvíli, kdy vyjde najevo, že oba jsou utajenými nájemnými vrahy, kteří si začnou jít po krku, tohle manželství nudně určitě neskončí.

Akční komedie Mr. and Mrs. Smith z roku 2005 byla divácky úspěšná, a navíc z natáčení vzešla jedna velká láska. Jaké další zajímavosti natáčení snímku provázely?

Škola špionů

Filmové role nájemných zabijáků musely být ztvárněny co nejvíce věrohodně, a proto museli oba herci v hlavních rolích, Brad Pitt a Angelina Jolie, chodit ještě před natáčením do speciální školy špionů. Oba herci se tak byli nuceni naučit střílet, dostali lekce v oblasti speciálních operací a protiteroristických taktik. Výcvik ale zahrnoval také další body.

 Bylo třeba umět profesionálně ovládat zbraně, zkusit si střílet rakety nebo i například naučit se lozit po skalách. Výsledek měl být takový, že i když tyhle věci nikdo z nich nikdy nedělal, nakonec u toho působili velmi věrohodně.

Kdo měl ve filmu hrát původně?

Brad Pitt ani Angelina Jolie nebyli pro své role herci číslo jedna. V ženské roli se měla objevit jako první Aishwarya Rai, ta ovšem odmítla, a tak měla v roli zazářit Nicole Kidman nebo Catherine Zeta-Jones. V mužské roli se měl objevit Johnny Depp nebo Will Smith.

Nakonec roli získal Brad Pitt a po jeho boku měla stát kolegyně Nicole Kidman. Ta ovšem od projektu nakonec ustoupila, načež chtěl odejít i Brad Pitt. Když se však dozvěděl, že do role naskočí Angelina Jolie, vrátil se a film natočil.

Nakonec to pro něj bylo velmi zásadní životní rozhodnutí, herci se do sebe zamilovali a víc netřeba dodávat.

Akční snímek můžete sledovat už dnes večer na Prima Max od 20:00.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu