Milostné skandály hvězd – koho doběhly nejvíce?

Lásce se jen těžko dá ubránit a platí to pro všechny tedy, i když jste slavní, srdci zkrátka neporučíte. Jen je velká nevýhoda v tom, že každý váš krok s nadšením sledují milióny lidí po celém světě. Čí milostný život se nejvíce probíral a způsobil mezinárodní faux pas?


Brad Pitt a Angelina Jolie

Láska až do konce života to bohužel nebyla, i když jim to každý přál. Jenže na začátku jejich vztahu byl Brad Pitt ještě ženatý s velmi oblíbenou herečkou Jennifer Aniston. S tou byl ženatý pět let a vypadali jako dokonalý a idylický pár – a celý svět k nim vzhlížel. Pak najednou z čista jasna požádala herečka o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelné rozdíly v partnerském životě.

Jeden by tomu i věřil, to by ale nesměly na veřejnost proniknout zprávy o tom, že Brad se při natáčení akční komedie Mr. And Mrs. Smith více než přátelsky sblížil právě s Angelinou. Jak to celé dopadlo, už všichni víme. Brad si Angelinu vzal, vychovávali děti společné i adoptované, o které se teď ve vleklých soudních sporech přou. Ani tato láska tak nedopadla nejlépe, a i když bouřlivý rozchod už pominul – svět šoubyznysu nezapomíná.

Woody Allen a Soon – Yi Previn

Slavný filmový americký režisér Woody Allen a herečka Mia Farrow byli v osmdesátých letech pár. Mia měla adoptivní dceru – právě Soon Yi Previn, která byla v té době ještě nezletilá. Dlouhodobý milostný vztah známého režiséra skončil poté, co u něj Mia našla pornografické fotografie své adoptivní dcery. I když Woody nebyl ani jejím nevlastním otcem stal se z toho největší milostný skandál 20. století.

Nejen Mia, ale i svět byl tímto vztahem doslova znechucen. Woody Allen se ale ničím netajil a nezapíral, i když je od sebe dělil pětatřicetiletý věkový rozdíl, vztah pokračoval, to bylo na začátku roku 1992. V roce 1997 si režisér svou mladou lásku vzal a světe div se, jsou spolu dodnes a platí za jeden z nejstabilnějších párů v Hollywoodu.

Rupert Sanders a Kristen Stewart

V roce 2008 se americká herečka Kristen Stewart dala dohromady se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem při natáčení upírské ságy Stmívání. Oba byli krásní, mladí a prožívali své největší dny slávy. Všichni teenageři na světě je zbožňovali, vypadali jako naprosto dokonalý pár jako vystřižený z knihy pohádek.

Skvělou budoucnost, ale utla série kompromitujících fotek, na kterých byla Kristen zvěčněna ve velmi těsné blízkosti režiséra Ruperta Sanderse. Ten byl ale v té době ženatý, což způsobilo ještě větší poprask, než krach vztahu hvězdné mladé dvojice. Po zveřejnění fotek tak skončil nejen vztah mladého páru, ale i Sanders se odebral k rozvodovému stání.

Nevěra se daleko lépe uskutečňuje, když na vás na každém kroku nečekají paparazzi, co myslíte?

 

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 21 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 16 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 21 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 9 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 47 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 9 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 16 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 14 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 29 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 21 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 21 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 14 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 21 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 9 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 47 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 47 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 16 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 9 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 35 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 14 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 9 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 29 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.