Hvězda Slunečné Eva Burešová. Mladá maminka stíhá práci i rodinu a nepřestává se u toho usmívat

Česká herečka a zpěvačka Eva Burešová se do povědomí diváků zapsala i jako účastnice 5. řady televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zde si vedla skvěle a obsadila krásné druhé místo. Dokázala také, že má nejen skvělý hlas, ale dokáže se popasovat s každou svěřenou rolí jako každá správná herečka. Momentálně ji můžeme na televizních obrazovkách vídat pravidelně v populárním seriálu Slunečná.

Skvělý hlas má v krvi

K hudbě ji přivedli rodiče, když byla ještě malá. Oba se totiž živí také jako hudebníci. Už jako osmiletá dívenka začala Eva Burešová studovat profesionální zpěv u profesorky Sylvie Pivovarčíkové. A protože měla nejen hudební talent, ale také herecký, už ve čtrnácti letech se poprvé objevila na divadelních prknech. V Národním divadle moravskoslezském si zahrála v dětské opeře Kolotoč.

Kam povedou její další kroky tak bylo více než jasné. Odešla studovat na konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze, obor muzikál. Již ve druhém ročníku pak získala dokonce trojroli v muzikálu Baron Prášil. Poté se ale rozhodla konzervatoř opustit. Pro další studium si vybrala soukromou mezinárodní konzervatoř, tam vystudovala obory muzikál, jazz a světová hudba.

Štěstí v soutěži

V roce 2011 na sebe upozornila v televizní soutěži Česko Slovensko má talent, kdy se dostala až do finále. Poté se jí hrnuly nabídky na muzikálové role a ona si začala budovat slušnou vlastní kariéru. V roce 2013 se pak předvedla i před televizními kamerami, když vzala roli v hudebním seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Nepřehlédněte: Oceňovaný a skvělý herec Russell Crowe. Které filmy patří k jeho nejlepším?

Od roku 2017 se pak začala objevovat i v televizním seriálu Modrý kód. Do toho všeho stihla porodit svého prvního potomka, syna Nathaniela. Maminka se z ní stala 20. června 2017 a už o půl roku později začala Eva usilovně pracovat na show Tvoje tvář má známý hlas, kde se jí velmi dařilo. Hlavně se dostala do širšího povědomí diváků díky vysoké sledovanosti show. Ostudu si neudělal – umístila se na krásném druhém místě.

Hvězda Slunečné

V roce 2019 se Eva Burešová rozhodla nadobro opustit natáčení Modrého kódu, aby se mohla naplno zhostit hlavní role v seriálu Slunečná. Ten má u diváků obrovský úspěch a herečka si touto rolí skutečně pomohla a získala více obdivovatelů.

O této krásné a mimořádně nadané herečce a zpěvačce ještě určitě uslyšíme.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu