Gillian Anderson aneb jak je možné, že agentka Scullyová vypadá v 52 letech pořád tak dobře?

Gillian Anderson byla v 90. letech všude známá jako drsná agentka FBI Dana Scullyová v seriálu Akta X. Nyní se znovu objevuje v televizních seriálech, jako je například Sexuální výchova, a vypadá prakticky stejně jako před téměř 30 lety.

Gillian Anderson jako Margaret Thatcherová

52letá herečka v současné době také hraje Margaret Thatcherovou v sezóně 4 The Crown. „Thatcherová byla nepochybně impozantní, ale já si užívám zkoumání této postavy a dovolím si říci, že jsem se do této ikony zamilovala. Ona samotná, ať už milovaná nebo opovrhovaná, definovala svou éru,“ řekla Anderson o své postavě.

Zatímco na Gillian Anderson prakticky nejsou znát žádné známky času, ona sama přiznala, že stárnutí bylo těžké. „Pokud se díváte na film, v určitém okamžiku vidíte, jak se měníte,“ řekla časopisu Vogue. O stárnutí si myslí, že může být buď traumatické, nebo je to něco, co posunuje vaše vědomí k přemýšlení o tom, co je vlastně v životě důležité. Ale nejprve si musíte uvědomit, že nad stárnutím nesmíte truchlit.

Jak Gillian Anderson bojuje proti stárnutí?

Sama přiznala, že si všimla, že její kůže začíná stárnout, když jí bylo 40 let. Začala o sebe pořádně pečovat, ale plastiky a jiné chirurgické zákroky rezolutně odmítá. Nemá také problém se na Instagramu ukázat nenalíčená. Ráda jí zdravě, ale také se nebojí si pořádně dopřát. Vždy se zajímala o raw stravu a nízkosacharidové stravování. I přesto ale miluje colu. Občas si zacvičí, ale také to nepřehání. Prostě si ze stárnutí nedělá hlavu.

Gillian a Sexuální výchova

Gillian Anderson je známá spíše jako dramatická herečka, což se odvíjí samozřejmě od její nejslavnější role agentky Scullyové. V seriálu Sexuální výchova ale ukázala, že je také komediální herečkou. Její postava Jean je opravdu upřímná matka, která je expertka na poli rado sexu. Takže velice otevřeně v seriálu mluví o všech možných pozicích a praktikách při sexu. Ale také ukazuje trochu „hloupou stránku“ ženy, kterou ale ztvárňuje opravdu s humorem.

Co říkáte na padesátnici Gillian?

Zdroje: Prevention, IMDb

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu