Collateral Beauty: Druhá šance. Proč bylo pro Willa Smithe toto natáčení emotivní

Muž ustupující od života po tragédii zpochybňuje vesmír psaním do Lásky, času a smrti. Dostává nečekané odpovědi a začíná vidět, jak se tyto věci vzájemně propojují a jak i ztráta může odhalit okamžiky smyslu a krásy.

V hlavních rolích se představili Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley, Helen Mirren, Edward Norton a Michael Peña. Co o tomto filmu nevíte?

Nepříjemné období a chutě Willa Smithe

Otec Willa Smitha, Willard Carroll Smith, st., umíral, zatímco se Will Smith tuto roli učil. Řekl, že práce na tomto filmu byla nesmírně terapeutická, protože mu pomohla vyrovnat se s konečnou ztrátou jeho otce.

Když se Will Smith během tohoto natáčení doslechl o jamajské kuchyni maminky Naomie Harrisové, Lisselle Kayly, pozval se do jejího domu a povečeřel s Naomie a její početnou rodinou. Prostě neodolal a musel ochutnat.

Superhrdinové

Will Smith, Edward Norton a Michael Peña se dříve objevili ve filmech o superhrdinech. Smith hrál v Hancockovi (2008) a jako Deadshot se objevil v Sebevražedném oddílu (2016). Norton se objevil v Neuvěřitelný Hulk (2008). Peña se objevila ve filmech Ant-Man (2015) a Ant-Man and the Wasp (2018).

Láska, čas a smrt

Tento film naznačuje, že Amy (Keira Knightley), Brigitte (Dame Helen Mirren) a Raffi (Jacob Latimore) jsou ve skutečnosti Láska, smrt a čas, a každý jde s osobou, která jim musí nejvíce čelit. Čas pomáhá Claire Wilsonové (Kate Winslet), která promarnila veškerý svůj čas ve společnosti a zanedbávala svou touhu po rodině. Láska pomáhá Whit Yardsham (Edward Norton), který se snaží spojit se svou dcerou poté, co podváděl její matku. A smrt pomáhá Simonovi Scottovi (Michael Peña), který skrývá svou rakovinu před všemi svými blízkými.

Will Smith ocenil své herecké kolegy slovy: „Pokud jsme všichni souzeni společností, se kterou se stýkáme … pak chci, aby toto obsazení bylo se mnou na celý život!“

Zdroje: filmschoolrejects.com, IMDb, CSFD |foto: Warner Bros. Pictures / Barry Wetcher

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu