Vyrazte o adventu do kina. Premiéry, na které se můžeme v prosinci těšit, jsou tu

Nalaďte se na Vánoce s nějakým novým premiérovým filmem. I v prosinci se s kinopremiérami roztrhl pytel, vyberte si film, který vás naladí na vánoční atmosféru nebo takový, na který jste už dlouho čekali.

Špindl 2

Jak se lépe naladit na vánoční čas než s českou komedií plnou hereckých hvězd, které budou hledat lásku v zasněženém zimním středisku, a to jak jinak, než ve Špindlerově mlýně. Režie se ujal Radek Balaš a v hlavních rolích se můžete těšit na Radima Fialu, Kateřinu Kairu Hrachovcovou, Annu Čtvrtníčkovou, Hanu Vagnerovou, Filipa Blažka nebo Oldřicha Navrátila. Českých hvězd je ovšem ve filmu daleko více, ať už v menších nebo větších rolích. Nečekejte nic složitého, za to se připravte, že se pořádně a od srdce zasmějete. A smíchu není nikdy dost, zvláště pak o Vánocích. V kinech od 5.12.

Černé Vánoce

Teď trošku něco z jiného soudku. Máte rádi horory a nevadí vám ani ty pravdu zvrhlé? Jak už název napovídá, děj tohoto nového hororu se bude točit kolem Vánoc, nostalgickou vánoční atmosféru ovšem nečekejte. V tomto filmu totiž bude řádit pěkně úchylný vrah, který si ke svému řádění vybral období vánočních prázdnin. Ty si chtějí mladí studenti pořádně užít, ale letos je čeká spíše boj o život, než pořádný voraz. Na tuhle smrtící podívanou se můžete těšit v kinech od 12.12.

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Patříte-li mezi skalní fanoušky této světově uznávané ságy, jistě se už nemůžete dočkat jejího dalšího dílu. Star Wars: Vzestup Skywalkera je v pořadí devátý a měl by být také poslední díl z hlavní ságy světa Star Wars. Jelikož se osmý díl série podle mnohých diváků moc nepovedl, chtějí si tvůrci tímto novým snímkem trošku napravit pověst. Film by měl být důstojnou tečkou za celou ságou a my se už moc těšíme na výsledek, a zda se mu to skutečně podaří. V kinech se film objeví od 19.12.

 

Šťastný nový rok

A česká romantika ještě jednou. Tahle zimní komedie s příznačným názvem musí na vánoční čas naladit skutečně každého. I v tomto případě se těšte na slavné české a slovenské herce v čele s Táňou Pauhofovou, Emíliou Vášáryovou, Jiřím Bartoškou nebo Zuzanou Norisovou. Režie se ujal Jakub Kroner a film nám všem vzkazuje, že láska může mít mnoho podob, ale nakonec si nás stejně najde. Děj filmu začíná těsně před Štědrým dnem a končí jak jinak než na Nový rok. Snímek bude v kinech k vidění od 26.12.

Na který film se těšíte vy?

 

Autor: Vlastimil Vachta
zavřít reklamu