Tolkien, To Kapitola 2 i Nabarvené ptáče… Září bude nabité skvělými kino premiérami.

Září bude v českých kinech ve znamení skvělých premiér. Asi tou nejočekávanější bude premiéra dlouho očekávaného válečného dramatu českého režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Ale to není zdaleka všechno. Na co se vyplatí zajít v září do kina?


Tolkien

Životopisné drama nás seznámí s příběhem mladého nadaného mladíka, který už ve svých šestnácti letech poznal svou životní lásku a v devatenácti letech začal studovat na Oxfordu filologii, lingvistiku a anglistiku. Později se z toho chytrého mladíka stane otec moderní fantasy literatury. Ano, film Tolkien nám přiblíží život slavného spisovatele a tvůrce Středozemě v příbězích o Pánovi Prstenů J. R. R. Tolkiena. Spisovatel vedl opravdu velmi zajímavý a pozoruhodný život, jak se asi podařilo tvůrcům filmu přiblížit jeho skutečnému příběhu, se zajděte podívat do kina od 5.9.

Anketa: Na kterou novinku se v září těšíte nejvíce?
Celkem hlasů: 163

To, Kapitola 2

Nebezpečný a děsivý klaun se vrací do města Derry v jednom z nejúspěšnějších hororů všech dob a s ním ještě větší zlo než kdy dříve. Členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno před dvaceti sedmi lety začalo. Dnes již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí svým vlastním životem. Mike, jediný, který zůstal žít ve svém rodném městě, teď svolává ostatní členy klubu zpátky domů. Nyní musí všichni překonat své hrůzné zážitky z minulosti a znovu čelit klaunovi, který se vrací a je ještě více nebezpečný. Na mrazivou hororovou podívanou se můžete v kinech těšit už od 5.9.

Nabarvené ptáče

Nadčasové poselství o putování a útrapách malého židovského chlapce za druhé světové války natočil český režisér Václav Marhoul. Na filmu pracoval několik let, pro co nejautentičtější zážitek film natočil černobíle a podle všeho si na něm dal skutečně záležet. V českých kinech tak bude Nabarvené ptáče zcela nepochybně nejočekávanějším filmem v měsíci září. Ve snaze uchránit svého desetiletého syna před masovým vyhlazováním Židů, ho posílají rodiče k tetě Martě na venkov.

Teta však brzy nečekaně umírá a chlapec tak zůstává sám. Vydává se na cestu a protlouká se nepřátelským světem, ve kterém platí místní pravidla, předsudky a pověry. Kvůli své odlišnosti se během svého putování setkává se strachem, opovržením i krutostí. Jeho snahu o přežití střídá po válce jiný boj. Boj sám se sebou, se svou duší i boj o svou budoucnost. Film zcela jistě bude stát za to a očekává se, že do kin přiláká spoustu diváků. Pokud ho chcete vidět také, do kin můžete vyrazit od 12.9.

Užijte si skutečný filmový zážitek a vyražte v září do kina.

Autor: Vlastimil V.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

ZdraveRady.cz - aktuálně čte 29 lidí
NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 30 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 47 lidí
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 30 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 29 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 28 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 30 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 47 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 47 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 19 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 19 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 28 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 29 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 28 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 30 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 30 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 47 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 28 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 28 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 19 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 19 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.