Dva a půl chlapa: Plná fungující lednička nebo změna názvu seriálu

Když Alana vykopne manželka z jejich společného domu, musí se s celou situací nějak smířit. Navíc musí opravdu rychle najít bydlení pro sebe a také pro svého syna, který ho bude jistě navštěvovat po rozvodu. Útočiště najde u svého staršího bratra Charlieho, který žije bohabojným životem, který je plný alkoholu, žen, večírků a podobně. Najednou musí i Charlie slevit ze svých standardů, smířit se s tím, že mu v domě bude bydlet bratr. Údajně jen na pár dní, ale všichni, kdo seriál viděli, vědí, jaká je skutečná realita. Seriál Dva a půl chlapa je velmi populární a oblíbený. Znáte nějaké zajímavosti z tohoto seriálu? Co všechno se na place dělo? Proč se uvažovalo o změně názvu?

Skvělá práce maskérů

Když se podíváte na fotku Jona Cryera nyní, těžko v něm poznáte toho Alana, který v prvním díle přišel prosit o azyl. Během natáčení začal představitel Alana plešatět, ale šikovní maskéři si umí poradit se vším a tak v televizi nebylo nic moc vidět.

Přítelkyně bez příjmení

Charlie má spoustu přítelkyň nebo náhodných známých. Všimli jste si, že skoro žádná nemá příjmení? Jsou to jen Mia, Chelse, Rose, Courtney, Lidia a podobně.

Vztahy s matkou

Charlie a Alan jsou pověstní svým vztahem s matkou, zejména pak Charlie, který neopomene matku pokaždé něčím popíchnout. Tvůrci seriálu se nechali inspirovat situacemi ze života Chucka Lorreho, který údajně prožil něco podobného se svou matkou.

Odchod malého Jackea

Herec Angus T. Jones v seriálu de facto vyrostl. To se někdy může nepěkně podepsat na psychice. Na internet se dostalo video z náboženské zpovědi herce, kterému trochu ruply nervy. Vyzýval fanoušky seriálu, aby ho přestali sledovat, protože je to jen špína, která lidem plní hlavy. Vyznal se také, že už v něm nechce hrát. To mu producenti tak trochu splnili, protože se v té chvíli objevoval jen jako vedlejší postava. Dokonce to došlo tak daleko, že přišel návrh, aby se celý seriál přejmenoval a jeho „půlka“ byla vyškrtnuta.

Nepřehlédněte: Seriál Přátelé: čí byl velký bílý pes a fungovalo přátelství i mimo natáčení?

Plná lednička

Při natáčení je mnoho věcí takzvaně fake. Lednička a vůbec skříňky s jídlem byly pravé. Lednice fungovala, byla naplněná jídlem a podobně na tom byly také jednotlivé skříňky.

Znělka bez herců

Slova či spíše pobrukování je úvodní znělka seriálu, kterou si spousta lidí brouká nevědomky. I když si to spousta fanoušků myslí, herci znělku skutečně nezpívají, jen a pouze otevírají pusu.

Autor: Zuzana Žáková
zavřít reklamu