O2 nabízí v době pandemie koronaviru sledování filmů a pořadů za symbolickou jednu korunu. Kde jinde koukat legálně a zdarma?

Česko je v karanténě, a tak nezbývá nic jiného, než si dlouhé chvíle krátit doma třeba sledováním filmů a pořadů. Koneckonců, když na to běžně moc času nezbývá, musíme toho využít. Vlna solidarity se line v těchto těžkých časech celou republikou, a pozadu nezůstávají ani mobilní operátoři. O2 nyní nabízí sledování filmů v O2 TV a na HBO za symbolickou jednu korunu.

Pro nikoho to nejsou lehké časy, a protože teď jsme nucení trávit většinu času doma, je potřeba se zabavit. Člověku pak alespoň nezbude tolik času na přemýšlení o tom, co s námi bude a kdy to skončí. A protože ještě lidskost a velká gesta úplně nevymizela, přišli i mobilní operátoři s řadou výhod pro své zákazníky.

Společnost O2 přišla s tím, že si jejich zákazníci mohou aktivovat neomezená data od 16. března až do konce dubna. Společnost ale také nabízí třicetidenní vstup do jinak zpoplatněné služby O2 TV, a to pouze za symbolickou částku jedné koruny. Otevřou se také přístupy k balíčkům O2 TV HBO a Sport.

K vidění v O2 TV jsou ty nejlepší pořady, dětské pořady i dokumenty a samozřejmě filmy a seriály z produkce HBO. Aktivace je možná na stránkách Moje O2. To ale není všechno, co si O2 pro své zákazníky připravilo v době velké krize.

A co ostatní

Služba HBOGO, české VOYO nabízí pro nové zákazníky 7 dní sledování zdarma, služba Kuki nabízí dokonce 14 dní. Další možnosti jsou legální kanálu na platformě YouTube, FILMY ČESKY A ZADARMO nebo Filmy v češtině.

Autor: Vlastimil Vachta
zavřít reklamu