Mr. & Mrs. Smith aneb Když se zrodila Brangelina

Akční snímek Mr. & Mrs. Smith si většina lidí pamatuje jako film, který svedl dohromady Angelinu Jolie a Brada Pitta. Kromě filmových partnerů se totiž stali i partnery životními. Vůbec se tak ale nemuselo vlastně stát, neboť v hlavních rolích se měli původně objevit zcela jiní herci.

Náhradníci, kterým jejich setkání změnilo život

Místo Angeliny Jolie totiž měla ve snímku hrát Nicole Kidman či Catherine Zeta-Jones, v roli jejího manžela se měl zase původně objevit Will Smith či Johny Depp. Nakonec ale vše dopadlo úplně jinak a osud i odmítnutí výše jmenovaných hvězd nakonec přispělo k nezapomenutelnému setkání Brada Pitta a Angeliny Jolie. K tomu, že se do sebe oba hlavní představitelé zamilovali nejen na filmovém plátně, přispěla i skutečnost, že ještě před natáčením spolu museli trávit poměrně hodně času během nejrůznějších speciálních kurzů. Ty měly přispět k tomu, aby jako nájemní vrahové působili co možná nejvěrohodněji. Zda to tak skutečně je, můžete posoudit během sledování filmu mnohokrát, akce v něm totiž rozhodně nechybí.   

Život není film

Film se stal velmi úspěšným, diváci oceňovali nevšední zápletku, napínavý děj i atraktivní filmový pár. Jen za první tři dny po uvedení v amerických kinech film vydělal přes padesát milionů dolarů.  Dlouhou dobu se zdálo, že ani hlavní hrdiny Jane a Johna neboli Angelinu a Brada nic nerozdělí. Herec se velmi rychle rozvedl se svou tehdejší manželkou Jennifer Aniston a začal žít s Angelinou.

Během let se z nich stali rodiče šesti děti, tří vlastních a tří adoptivních. V roce 2014 se po letech naléhání dětí i čekání veřejnosti konečně vzali. Malá soukromá svatba proběhla na jejich zámku Miraval ve Francii. Bohužel na rozdíl od filmu jejich soukromý život nakonec neměl takový happyend. Dva roky po svatbě podala herečka žádost o rozvod, který nabyl právní moci v roce 2019.

Zdroj: imdb.com, insider.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu