Když slavní slaví – bývalá herečka a nyní už vévodkyně nebo obě hlavní hvězdy duchařského seriálu

Na konci minulého týdne oslavila narozeniny vévodkyně ze Sussexu a bývalá herečka Meghan Markle, ale to není zdaleka jediná slavná oslavenkyně, které můžeme popřát hodně štěstí. Kdo je zase o rok starší?


Meghan Markle – vévodkyně ze Sussexu

Meghan se narodila 4. 8. 1981 v Los Angeles v Kalifornii. Bývalá herečka a hvězda seriálu Kravaťáci sice nikdy nebyla úplně nejlepší herečkou a objevovala se jen v menších rolích a za jediný větší úspěch můžeme považovat již zmíněné Kravaťáky, ale vždy se věnovala charitě a na veřejnosti vystupovala ráda a byla vstřícná. Rok po svatbě s britským princem je z ní vévodkyně a už stihla porodit i královského potomka.

Najednou už jí novináři moc nevoní, urputně si stráží své soukromí, což jí mnozí mají za zlé. Navíc se ukázalo, že má nosánek pěkně nahoru a hvězdné manýry má paradoxně až teď, poté, co ukončila kariéru herečky. Každopádně jsou její narozeniny velkou událostí a v celé Velké Británii se tak tento týden slaví. I my vévodkyni blahopřejeme.

David Duchovny

David se narodil 7. 8. 1960 v New Yorku. Zahrál si v několika filmech, ale největší úspěch mu přinesl kultovní seriál Akta X. Za roli agenta FBI Foxe Muldera si v roce 1996 dokonce odnesl Zlatý glóbus. Lov na mimozemšťany mu šel dobře a tak si vysloužil nálepku slušného herce. Druhý největší úspěch slavil v posledních letech i s oblíbeným seriálem Californication. Tam už ovšem nebyl ten vážný pán v obleku, ale zahrál si roli pěkného sukničkáře. Nutno říct, že i tohle mu náramně sedlo. V Aktě X, ale mají důvodů ke slavení tento týden ještě víc. Narozeniny neslaví totiž jen Mulder, ale i jeho krásná a inteligentní kolegyně.

Gillian Anderson

Filmová parťačka agenta Muldera Dana Scullyová slaví tento týden také narozeniny. Gillian se narodila 9. 8. 1968 v Chicagu v Illinois. Než se rozjela její filmová kariéra pracovala jako číšnice. Po dvou letech, kdy si zahrála pár menších rolí, se ve 24 letech přihlásila na konkurz na roli agentky FBI ve fenomenálním duchařském seriálu Akta X. I když moc nadějí neměla, udělala dobře. Jak konkurz dopadl, dnes všichni víme.

Televizní stanice Fox měla ale na začátku pro tuto roli úplně jinou představu o tom jak by herečka měla vypadat. Gillian se jim nezdála příliš atraktivní a hlavně byla ještě nezkušená. Producent Chris Carter, ale zástupce televizní stanice přesvědčil a Gillian tak dostala svou osudovou a nejslavnější roli. Po boku Davida Duchovnyho jí to skutečně šlo a tvořili tak skvělý tým.

Oslavencům blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů a samozřejmě všechno nejlepší do dalších let.

Autor: Martin L.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí
GirlWorld.cz - aktuálně čte 41 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 47 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 14 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 25 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 39 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 47 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 25 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 41 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 42 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 25 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 47 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 41 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 41 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 47 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 8 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 14 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 8 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 47 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 41 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 42 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 14 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 8 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 14 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 8 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 14 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 42 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 8 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.