Bláznivé manýry slavných hereckých hvězd. Kdo má nejzvláštnější požadavky?

Jsou slavní, jsou bohatí a celý svět k nim upíná svůj zrak. Řeč je o hvězdných celebritách, kterým ale už jejich sláva stoupla do hlavy tak trošku moc. Kdo to nejvíce přehání? Tohle jste o svých oblíbených hercích nejspíš nevěděli.

Jennifer Lopez se musí na toaletě cítit vždy jako doma

Slavná kráska, která sklízí úspěchy hned na několika frontách najednou, si jistě může dovolit mít nějaký ten extra požadavek. Koho by ale napadlo, že bude požadovat vlastní záchodové prkénko?! To si pro jistotu vozí všude s sebou. Přece taková celebrita prvního kalibru nebude sedět na stejném prkénku jako jiní obyčejní smrtelníci před ní, že? A ani toaletní papír nepoužívá jen tak nějaký. JLO musí mít vždy po ruce kašmírový toaletní papír.

Tom Cruise se svým požadavkem neuspěl

Která žena by z tohoto hollywoodského hezounka nešílela. Ovšem v restauraci byste na něj narazit rozhodně nechtěli. Tom Cruise totiž měl jednou velice specifický požadavek při návštěvě restaurace. Jejího manažera poprosil, aby všechny ostatní hosty vyhodil a on tak mohl mít podnik jen sám pro sebe. Manažer samozřejmě zakroutil jen hlavou a jediné co pro slavného herce mohl udělat, bylo, že mu nechal poslat banket s mořskými plody přímo na jeho jachtu.

Usian Bolt je velký gurmán!

Nejenom herci a zpěváci, ale také sportovní celenrity, jako je Usian Bolt občas „ujedou“. Fakt, že Usian zásadně nesnese své fanoušky na svých trénincích bychom ještě pochopili… ale jeho gurmánské zaměření už nám mysl moc nebere. K obědu si totž tento nejrychlejší muž planety poručil kozí hlavu! Ano, čtete správně. Kuchaři poté přiznali, že kozí hlavu vcelku prostě nesehnali, tak ji museli skládat z několika částí. Jestlipak to herec poznal?

Milovnice zvířat Mariah Carey

Již nikoho asi nepřekvapí, že další celebritou v tomto výčtu je právě tato nejen hlasově obdařená zpěvačka. Láska ke zvířatům je samozřejmě chválihodná, nicméně tato hvězda si jednou na hotel objednala 20 bílých koťátek a 100 holubů! No, takový zvířecí arzenál jistě na recepci neměli … co s těmi zvířaty potom dělala, již zustane jen mezi stěnami hotelu.

Žíznivý James Blunt

Před Jamesovým splávkem jistě smekne nejeden návštěvník restauračních zařízení. Před koncertem totiž vždy do své šatny vyžaduje připravit 12 lahví cideru, 120 lahví piva, 4 láhve vodky, 3 láhve vína a 12 lahví šampaňského. Kdo ví, třeba zjistil, že toto složení vyhovuje jeho pokožce a v alkoholu se prostě koupe. Nicméně takový koktejl bychom nepřáli nikomu. To musí být na druhý den kocovinka!

Nevymýšlejí si ale jen zahraniční hvězdy

U českých celebrit to sice není tak moc zvykem jako v Hollywoodu, ale přece jen se i u nás najdou takoví, kteří občas zaperlí. Asi nejvíce je svými hvězdnými manýry známá česká herečka Tatiana Dyková (dříve Vilhelmová). O ní se vždycky šuškalo, že má nosánek tak trošku nahoru a nestydí se za to. Přeci jen se musí uznat, že i ona něco v hereckém světě dokázala, ale nic se nemá přehánět.

Například při natáčení filmu Teroristka režiséra Radka Bajgara si herečka nechala dát do smlouvy, že všechny pořízené fotografie, které se během natáčení nafotí, chce nejprve zkontrolovat. Fotografie, na kterých se pak sama sobě nelíbila, museli fotografové ihned odstranit.

Sláva zcela jistě člověka promění. Ale u některých požadavků, zůstává opravdu rozum stát.

Autor: Vlastimil Vachta

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT