Angelika nebo Hobit? Troška nebo Bobule? Pelé nebo Sherlock Holmes? Tento týden bude opět z čeho vybírat!

Jste zvědaví, co se bude v televizi vysílat tento týden? Rozhodně se bude na co se dívat. Těšit se můžete na pokračování dobrodružné fantasy Hobit, ale i na typicky české letní komedie. A co dalšího nás na obrazovkách čeká v týdnu od 12. 8. – 18. 8.?

Slavný londýnský detektiv dorazí hned na začátku týdne

Hned v pondělí se na obrazovkách televize Nova od 20:20 objeví slavný detektiv ve filmu Sherlock Holmes v podání Roberta Downeyho J. V britském koprodukčním krimithrilleru z roku 2009 se po jeho boku jako Watson představí Jude Law. Drama se zase bude odehrávat ve snímku z roku 1999 Vítězové a poražení. Vztahy na fotbalovém hřišti můžete sledovat od 21:50 na stanici Nova Cinema.

V úterý můžeme sledovat fascinující příběh o estébákovi, který na vrcholu normalizace propadne posedlosti milenkou sledovaného disidenta. Snímek Pouta z roku 2010 získal mnoho ocenění včetně pěti Českých lvů. Vidět ho můžete od 20:00 na ČT 2. Na Prima Max se bude bojovat o přežití v thrilleru z roku 2003 Let Fénixe. Film začíná ve 20:00.

Zrození fotbalové hvězdy i něco pro zasmání

Ve středu můžete na Prima Max vidět úžasný životní příběh jedné z největších fotbalových hvězd – Pelého. Jeho cestu z brazilských slumů až do centra světové sportovní události sledujte od 20:00 v životopisném filmu Pelé: Zrození legendy z roku 2016. Pro odlehčení a zasmání je určená komedie Rocker z roku 2001 s Markem Wahlbergem a Jennifer Aniston v hlavních rolích. Pokud se rádi smějete, zapněte si ve středu ve 21:35 Novu Cinemu. Jestliže se rádi naopak bojíte, ve čtvrtek se můžete těšit na horor Cela z roku 2000 s Jennifer Lopez. Vysílat se bude od 22:30 na Nova Cinema.

Víkend plný filmových trháků

O víkendu nás čeká program více než přijatelný. Pátek bude patřit pokračováním úspěšných českých letních komedií. Na Nově od 20:20 půjdou 2Bobule, na Primě od 20:15 druhý díl Troškovy bláznivé trilogie Slunce, seno a pár facek. V sobotu se v premiéře představí americký akční film z roku 2016 Sebevražedný oddíl. Vysílat se bude na Nově od 20:20. Na Primě od 20:15 poběží druhý díl hobití trilogie Hobit: Šmakova dračí poušť. Nastal čas osvobodit vlast trpaslíků, jak si asi výprava povede?

Nesmí chybět ani další pokračování krásné Angeliky. Další díl s názvem Angelika a Král můžete vidět na ČT 1 od 21:10. K neděli patří odpočinek a tak možná přijde vhod nenáročná rodinná podívaná. Od 20:00 na Prima Max poběží kouzelná fantasy Říše hraček. Ve filmu s hvězdným obsazením z roku 2007 se v hlavních rolích představí Natalie Portman a Dustin Hoffman.

Věříme, že si něco vyberete a filmy si užijete.

 

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu