Už jí to došlo. Herečka Evangeline Lilly se omluvila za své nevhodné komentáře ohledně koronaviru

Kanadskou herečku Evangeline Lilly známe všichni nejspíše hlavně díky seriálu Ztraceni. Díky roli Kate Austen byla v minulosti dvakrát nominovaná na Zlatý glóbus. Seriál ji vystřelil mezi hvězdy, zahrála si pak v trilogii Hobit, a momentálně je hvězdou fantasy filmů Ant – Man.

Svoboda nad zlato

V uplynulých dnech ale na sebe strhla pozornost kvůli něčemu jinému, než je její herecký talent. Na sociálních sítích se dost nevhodně vyjádřila k současné situaci ve světě ohledně koronaviru. Podle ní je totiž karanténa něco, co si člověk zvolí a dala tak jasně najevo, že ona doma zůstávat nehodlá. V příspěvku uvedla, že je pro ni svoboda důležitější, což samozřejmě nezůstalo bez odezvy.

Herečka, která se nechtěla vzdát své svobody kvůli „nějaké respirační chřipce“, to ale schytala ze všech stran. S jejím názorem logicky většina lidé nesouhlasila, stačí se totiž jen podívat kolem sebe, co všechno nemoc způsobuje. A tak se zdá, že to konečně došlo i samotné herečce, která se nyní za své arogantní komentáře všem omluvila.

Pojďte do Itálie

Pod jejím příspěvkem se velmi rychle začali množit komentáře, ve kterých mimo jiné stálo, ať si herečka zajede na návštěvu do Itálie, aby viděla, o jak zákeřnou nemoc ve skutečnosti jde. Možná by si pak začala vážit více zdraví než svobody. A ono to zabralo.

Ve své posledním příspěvku se Evangeline Lilly vyjádřila, že se velmi omlouvá, za své předchozí komentáře, a také ujistila své fanoušky, že se již konečně také rozhodla izolovat a zůstává doma, aby pomohla vyrovnat nebezpečně se zvedající křivku nakažených. Přiznala, že byla necitlivá a uznala, že strach je nyní opravdu na místě.

Snad si to vážně uvědomila, a nesnaží se jen získat zase své fanoušky zpět.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu