Tv tipy na tento týden… I tentokrát na nás v televizním programu čeká pár zajímavých kousků

Přidat na Seznam.cz

Že v televizi nikdy nic nedávají a je to jen ztráta času? Sto lidí, sto chutí. My jsme pro vás vybrali to nejlepší z televizního programu na tento týden. A zase taková katastrofa to není. Přesvědčte se sami.


Začátek televizního týdne bude poměrně slušný

Co čekat hned zkraje týdne, tedy v pondělí? Vyloženě pro ženy je připravena romantická komedie 27 šatů. Vysílat ji bude Prima Max od 20:00. Pro trošku silnější nátury odvysílá Nova Cinema od 20:00 akční krimidrama Výkupné s Melem Gibsonem v hlavní roli. Ten se jako zoufalý otec rozhodne jednat na vlastní pěst a zachránit svého syna ze spárů únosců. Na úterní večer se mohou těšit všichni milovníci westernu. Snímek Opravdová kuráž si vychutnejte, od 20:00 na Prima Max. Láká vás raději sci-fi? Tak to vás potěší stanice Nova Cinema, která odvysílá od 20:00 film Stroj času.

Nesnesitelná krutost nebo Harry Brown

Středeční večer u televizních obrazovek také nebude úplně k zahození. Komedie s Georgem Clooneym a Catherine Zetou-Jones s názvem Nesnesitelná krutost poběží od 20:00 na Nova Cinema. Kontroverzní snímek o násilí a agresivitě mládeže Harry Brown odvysílá Prima Max od 22:15.

Příběh sleduje každodenní pouť osamělého muže chaotickým světem, kterému vládnou drogy a násilí. V hlavní roli Harryho Browna se představí Michael Caine. Čtvrteční osmá hodina večerní bude na Prima Max opět patřit českému filmu. Tentokrát půjde o kriminální snímek Strach. A hned po něm od 22:15 se představí Liam Neeson v historickém dramatu Rob Roy.

Vyplatí se o víkendu zůstat doma u televize?

V pátek se opět můžete těšit na rodinnou animovanou podívanou, tentokrát s filmem Zataženo, občas trakaře. Pohádku odvysílá Nova Cinema od 20:00. Až půjdou děti do postýlek, nepřepínejte. Od 21:40 přijde na scénu historická podívaná v dramatu Královna Alžběta.

I v sobotu si můžete udělat hezký rodinný večer. Tentokrát si program pro malé i velké připravila Prima Cool. Manut, lenochod a šavlozubý tygr se vydají zachránit lidské dítě od 20.00 v oblíbeném animovaném snímku Doba ledová. To Prima Max nabídne snímek z řady Bondovek. Tentokrát se tajný agent 007 s povolením zabíjet představí, ve filmu Casino Royale.

V neděli se můžete zasmát nebo si u obrazovek poplakat. Romantické historické drama z občanské války je poutavé i dojemné zároveň. Návrat do Cold Mountain odvysílá Prima Max od 20:00. Lehčí žánr pak čeká na Primě od 20:15. Užít si zde můžete českou komedii, Hodinový manžel.

Už máte svého filmového favorita?

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.