Komedie Ladíme 2 je plná improvizace. Choreografii se herci učili teprve noc před natáčením

Hudební komedie Ladíme 2 je americkým snímkem z roku 2015, kde na začátku stojí velmi úspěšný pěvecký sbor složený z mnoha krásných mladých žen. Úspěch je zničen ve chvíli, kdy se nezdaří jedno z nejdůležitějších vystoupení v jejich kariéře. Jedna ze zpěvaček, známá pod přezdívkou Tlustá Amy, se totiž při vystoupení před americkým prezidentem nechtěně obnaží. V tu chvíli je boj o znovuzískání popularity hlavním úkolem celého sboru.

Profesionální klub amerického fotbalu se zúčastnil natáčení

Určitě jste si všimli, že si v tomto filmu zahráli i známí američtí fotbalisté z klubu Green Bay Packers. Jeden z hráčů, David Bakhtiari, napsal na Twitteru režisérovi a řekl mu o jejich přání. Když režisér zjistil, že jsou všichni hráči velkými fanoušky filmu, neváhal a obsadil je.

Hráči si tak ve filmu nejenom zahráli, ale dokonce si i zazpívali. Jejich zpěv opravdu není playback, skutečně zpívají hráči osobně.

Některé hlavní postavy ve filmu skoro vůbec nemluví

Jasnou ukázkou tohoto faktu je postava Lilly. Ta totiž kromě zpěvu promluví za celý film pouze pětkrát. Ve filmu se také objeví sám 44. americký prezident Barack Obama i první dáma Michelle Obama. Záběry použité do filmu jsou vystříhané z jedné recepce, která probíhala ve východním křídle Bílého domu ve Washingtonu.

I sama scénáristka si zahrála ve filmu

Napsala scénář, a poté si ve filmu sama zahrála. Hlavní scénáristku Kay Cannon můžete vidět ve filmu jako reportérku, která moderuje onu důležitou chvíli, kdy Tlustá Amy nešťastně zasáhne prezidenta USA.

Ve filmu bylo mnoho improvizace

Všichni herci, kteří po premiéře filmu poskytli rozhovor, uznávají, že natáčení filmu bylo jednou velkou improvizací. Například herci z fotbalového klubu Green Bay Packers se učili choreografii noc před natáčením scény.

Americká komedie je plná absurdních scén, ale také mnoho vtipných momentů i srdceryvných písní. Jak se líbil vám?

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu