Když slavní slaví: tento týden slaví Soňa Norisová, Jakub Prachař nebo Cameron Diaz, kolik jim bude let?

Oblíbené osobnosti filmového plátna oslaví své narozeniny i v tomto týdnu. Podívejte se společně s námi na vybrané slavné osobnosti, které se stanou zase o rok staršími. Co všechno zatím dokázali a co dělají dnes?

Soňa Norisová

Soňa Norisová se narodila 27. 8. 1973 v Malackách v tehdejším Československu. Má mladší sestru Zuzanu, která je také slavná herečka a zpěvačka. Obě si spolu zahráli v písničkovém retrofilmu Filipa Renče Rebelové. Herečka se věnuje i dabingu, hraje ve filmech i seriálech u nás i na Slovensku. Čeští diváci si ji v poslední době velmi oblíbili coby hlavní vyšetřovatelku v krimi seriálu Policie Modrava, který běží na stanici Nova.

Anketa: Komu byste nejraději popřáli osobně?
Celkem hlasů: 203

Jakub Prachař

Jakub Prachař se narodil 30. 8. 1983 v Praze. Je skvělým hercem, zpěvákem i moderátorem. Také, aby ne, když pochází z umělecké rodiny. Je synem herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře. A jeho dědečkem byl zasloužilý umělec Ilja Prachař. Kromě hereckého talentu má v sobě i ten hudební. Proslavil se jako spoluzakladatel a člen skupiny Nightwork, kde spolu s Vojtou Dykem zářili. Kapela se sice rozpadla, ale spolu s kolegou a kamarádem Vojtou Dykem působí v holešovickém divadle La Fabrika.

Je hojně obsazován do českých filmů i televizních seriálů. Moderoval talentovou show Česko Slovensko má talent, kde později vyměnil roli moderátora za roli porotce. Nová řada opět i s Jakubem Prachařem odstartuje už tento pátek. Mimo práci ho zaměstnává i rodina, kterou má s modelkou Agátou Prachařovou. I když to u nich teď vypadá na manželskou krizi a všude se o tom mluví, Jakub je profesionál a neztrácí úsměv na rtech.

Cameron Diaz

Cameron Diaz se narodila 30. 8. 1972 v San Diegu v Kalifornii. Proslavila se v mnoha filmech, kde vynikala především její krása. Pro herečku jsou typické kratší blond vlasy, dlouhé štíhlé nohy a okouzlující úsměv. Pro romantické komedie je tak jako stvořená. Objevila se v hitech jako Něco na té Mary je, Svatba mého nejlepšího přítele, Prostě sexy, Zná jí jako svý boty, Maska, Zkažená úča, Prázdniny nebo v Charlieho andílcích.

Nikdy nepatřila k nejoceňovanějším herečkám v Hollywoodu, ale vždy byla tou nejvyhledávanější. Namluvila také hlas princezny Fiony v originálním znění animované pohádky Shrek. V současnosti si dala od hraní pauzu, a jak sama říká, odešla do hereckého důchodu. Návrat před kamery zatím nezvažuje, což je velká škoda. Prý jí domácí život, ale vyhovuje a je šťastná. A to jí moc přejeme.

Oslavencům přejeme do budoucna jen to nejlepší.

 

Autor: Michaela Richterová

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT