Jak se desetiletá herečka naučila všechny složité matematické rovnice ve filmu Velký dar?

Frank Adler v podání Chrise Evanse je svobodný muž, který svůj volný čas tráví se svou velmi nadanou neteří Mary. Tu si zahrála Mckenna Grace. Energická malá slečna má výjimečné nadání pro matematiku, a to moc dobře ví i její babička.

Ta však má s holčičkou své vlastní plány, je arogantní, a její příchod naruší doposud šťastný život Franka i malé Mary. Drama Velký dar mělo u diváků úspěch. Jaké zajímavosti natáčení snímku provázely?

Malá hlavní hrdinka

Malé školačce ve filmu je sedm let, její představitelce v době natáčení však už bylo deset. Malá herečka si musela zapamatovat velmi složité matematické rovnice, což nebylo vůbec snadné. Se vším jí pomohla maminka, společně si vymyslely písničku, která Mckenně pomohla si všechno dokonale zapamatovat.

Za nadávky se platí

Během natáčení měli herci společně se členy štábu přichystanou sklenici na nadávky. Za každé sprosté slovo pak museli do sklenice vhodit pět dolarů. Deset dolarů pak každého stálo sprosté slovo na F. Peníze do sklenice musela vhodit dokonce i nejmladší členka týmu, malá Mckenna. Chris Evans dodnes nějaké peníze dluží! Zanadával si tak nejspíš vydatně.

Členové týmu si také každý adoptovali nějaké zvířátko z útulku, ve kterém se natáčelo. Chris Evans adoptoval psa, kterého pojmenoval Dodger.

Láska na place

Chris Evans a herečka Jenny Slate se během natáčení do sebe zamilovali a rok tvořili pár. Poté se rozešli, načež v roce 2017 tento hvězdný pár oznámil, že spolu opět randí. Přesto se po roce zase rozešli, oba však tvrdí, že v dobrém, a zůstávají přáteli.

Drama Velký dar můžete sledovat dnes od 20:00 na Prima Max.

Autor: Vlastimil Vachta
zavřít reklamu