Co přinese nový týden na televizní obrazovky? Martu Jandovou v roli moderátorky si nenechejte ujít.

I v novém školním roce se bude na televizních obrazovkách na co dívat. Těšíte se na své oblíbené seriály nebo máte raději filmy? Každý si určitě najde to své. Nechte se inspirovat, ať víte, kdy se vyplatí zapnout televizi.

Je libo seriály nebo novou zábavní show?

Jak už tomu tak bývá, každý den se v televizi objeví hned několik seriálů. Pondělky budou patřit novým dílů krimi seriálu Specialisté, vždy od 20:20 na Nově. Prima odvysílá v pondělí a ve středu nové díly Modrého kódu od 20:15. Tak jak už jste zvyklí, budou úterky a čtvrtky patřit Ordinaci v růžové zahradě na Nově a seriálu Krejzovi na Primě, také v hlavním vysílacím čase.

Novinkou je pak zábavní pořad, ve kterém se jako moderátorka objeví známá a oblíbená zpěvačka Marta Jandová. Ta si k sobě pozve každý týden dva hosty, na které si přichystá nějaké překvapení. Show bude plná humoru, hudby a rozhovorů se zajímavými osobnostmi české scény. Pořad s jednoduchým názvem Marta odvysílá Prima, každé úterý od 21:35.

 

Pro filmové nadšence

Seriály nesledujete a raději si zapnete dobrý film? Tak i na ty se můžete těšit. Drama plné hvězd 21 gramů odvysílá Nova Cinema hned v pondělí od 22:00. Na romantickou komedii Kosmetička a zvíře se zase můžete podívat na Prima Max od 20:00. V úterý stojí za zmínku romantický thriller s Gwyneth Paltrow a Michaelem Douglasem, který víc než po ní jako po ženě, touží po jejích penězích. Dokonalá vražda poběží od 20:00 na Nova Cinema.

Ve středu se jako Muž ve stínu objeví Ewan McGregor. Thriller odvysílá Prima Max od 20:00. Ve čtvrtek si dejte oddechovku v podobě šílené parodie Mars útočí! Film odvysílá Nova Cinema od 20:00. Pro milovníky české klasiky Prima Max na programu komedii Což takhle dát si špenát od 20:00.

Co si zapnout o víkendu?

Pátek bude patřit komediím a budeme se za břicha popadat. Na Nově se můžete těšit na českou komedii Zdeňka Trošky Babovřesky od 20:20. Na Prima Cool od 20:15 poběží oblíbená německá komedie Fakjů pane učiteli o jednom napraveném bankovním lupiči a na Prima Max klasická komedie Jak ukrást Venuši od 20:00. Nudit se nebudeme ani v sobotu. Na Nově odstartuje další řada oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas od 20:15.

Ti romanticky založení z nás si nesmějí nechat ujít Kevina Costnera v roli neohroženého zbojníka, film Robin Hood: Král zbojníků odvysílá Prima Max od 20:00. Jaké to je, když nutně potřebujete přijít o panictví, si připomeňte v legendární bláznivé komedii Prci, prci prcičky od 22:10 na Prima Cool. Než začne nový pracovní týden, užijte si v neděli českou pohádkovou komedii Strašidla. Na rodinku hejkala Huga se můžete podívat na Primě od 20:15.

Snad se vám televizní program bude líbit a vyberete si.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT