Znáte filmové páry, které se na obrazovce milovaly, ale ve skutečnosti bylo všechno jinak?

Herci to mnohdy nemají jednoduché a často si nemohou vybírat, s kým budou před filmovými kamerami stát. Přesto jsou natolik profesionální, že divák ve filmu jejich lásce a vášni uvěří a vůbec netuší, že se ve skutečnosti tyto filmové dvojce nenávidí. Přečtěte si, kdo se v běžném životě opravdu navzájem neměl rád.

Marilyn Monroe a Tony Curtis

 Tito dva si zahráli společně ve snímku Někdo to rád horké. Divák vůbec nepostřehl, že takto úchvatní herci se navzájem nemají rádi. Marilyn se dokonce později vyjádřila o svém hereckém kolegovi velmi nelibě. „Je to stejné, jako bych líbala Hitlera,“ prohlásila o Tony Curtisovi. Na tu dobu to byla opravdu velká urážka a Marilyn ho musela hodně nenávidět, když se nebála použít tak silný slova.

Jennifer Grey a Patrick Swayze

Snad každý divák, který viděl romantický film Hříšný tanec, si musel myslet, že mezi nimi se zrodila láska také v soukromém životě. Oba svou roli hráli velmi přesvědčivě. Opak však byl pravdou. Celé natáčení, jak sami přiznali, pro ně bylo velmi stresující a nepříjemné. Navzájem si nemohli přijít na jméno a potrápili tak celý štáb. Přesto se situace změnila, ale paradoxně až po natáčení. Stali se z nich přátelé.

Další filmové páry, které se nenáviděly

Existují však další filmové dvojce, co se navzájem nemusely a natáčení pro ně bylo peklo. Které to jsou?

  • Harrison Ford a Sean Young ve snímku Blade Runner
  • Nick Nolte a Julia Roberts – natočili spolu film Zbožňuji trable, ale dodnes se navzájem nenávidí
  • Richard Gere a Debra Winger ve snímku Důstojník a gentleman
  • Sharon Stone a William Baldwin v thrilleru Někdo se dívá
  • Pierce Brosnan nenáviděl Teri Hatcher v bondovce Zítřek nikdy neumírá za to, že chodila na natáčení neustále pozdě

Filmoví herci se často navzájem nenávidějí, ale všichni to jsou profesionálové, a tak se i před své spory spolu snaží spolupracovat.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT