Z hereček módními návrhářkami. Jak se po letech změnila slavná dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen?

Před kamerami se tyto krásky objevily, když jim ještě nebyl ani jeden rok. Maminka je vzala na konkurz k seriálu Plný a dům, který vyhrály. Od té doby se před kamerami objevovaly stále častěji, a šly doslova z role do role. Normální dětství nikdy nezažily, měly sice peníze a slávu, ale ani to ke štěstí mnohdy nestačí.

Plný dům

Úspěšný seriál tyto malé slečny v devadesátých letech dokonale proslavil. V roli se střídaly a pak začaly točit společně další a vlastní filmy. S herectvím nadobro sekly v roce 2004, když natočily svůj poslední společný film, Jeden den v New Yorku. I když se stáhly z veřejného života, nečinně určitě doma neseděly. Naopak, našly se ve zcela jiném světě a daří se jim.

Anorexie a další životní problémy

Obě krásky si prošly velmi těžkým obdobím. Prodělaly anorexii, která je hodně poznamenala. Neblaze se také podepsala na jejich psychice, dnes se na veřejnosti už téměř neobjevují, a když už, tak jen velmi sporadicky. Jako spousta jiných dětských herců, i tyhle dámy si zkusily drogy a divoké večírky. Psychické problémy a ztráta sebevědomí ani jedné z nich v boji s anorexií nepřidaly. Navíc Mary-Kate se upnula na kosmetické zákroky a plastiky ji téměř změnily k nepoznání. Dnes už jsou ale v pořádku a udávají módní trendy.

Vlastní značka

Co na tom, že už si nejsou podobné tolik jako dřív. Když už se společně někde náhodou objeví, vypadají dokonale. Může za to především jejich cit pro styl a módu. Obě se také živí jako úspěšné módní návrhářky a založily značku, která prodává nejen dámské oblečení ale také kosmetiku nebo knížky.

Zajímavostí je, že vlastní značku s názvem Elizabeth and James společně založily již v devíti letech.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT