Ve filmu LOVEní musel Jakub Prachař zpívat falešně a vylézt po zdi do třetího patra

Romantická komedie LOVEní pobaví celou rodinu. Vedle Ester Geislerové si hlavní mužskou roli zahrál Jakub Prachař. Ten si z natáčení odnesl celou řadu zajímavých prožitků. Přestože je dobrý zpěvák, musel ve snímku zpívat falešně, a ještě si vyzkoušel práci kaskadéra, když lezl po zdi do třetího patra.

Chtěl slepici, dostal potkana

Jakub Prachař měl ve snímku LOVEní zajímavé zvířátko. Původně prosil režiséra o slepici, ale protože se tohle zvíře dá velmi špatně vycvičit, musel se chtě nechtě spokojit s potkanem.

Ve filmu jich hrálo hned několik, i když na obrazovkách to bude vypadat, že má jen jednoho. Důvod byl jednoduchý. Každý potkan totiž uměl něco jiného. Jeden dokázal skvěle lézt nahoru, druhý pro změnu dolů a třetí na povel lehl a dělala mrtvého.

Prachař se stal kaskadérem

Jakub Prachař v roli Richarda zkusil i kaskadérské povolání. Scénu, kdy měl šplhat do třetího patra za Páťou, zahrál úplně sám. Režisér Karel Janák se ho sice ptal, jestli nemá závratě z výšek, ale dostalo se mu jen odpovědi, že se to ukáže až při samotném natáčení. A tak po vzoru velikánů, jako byl Belmondo nebo Roger Moore, se Prachař nechal přivázat na lano a nebezpečnou scénu natočil sám. Museli ji 10x opakovat a točilo se celou noc.

U natáčení všichni zažili spoustu zábavy

Díky Prachařovi se však ostatní herci také dost zasmáli. Píseň, kterou zpíval Elišce, musel zapět falešně. Prachař však zpíval tak špatně, že tím rozesmál celý štáb i ostatní herce, a ti opakovaně scénu pokazili. Tohle však nebyl jediný vtipný moment. Podobná situace se opakovala v baru, kdy se vedle Elišky líbá pár cizích lidí. Ti však hráli tak náruživě, že měli problém odehrát tento moment bez smíchu.

Vtipně ve filmu působila i Veronika Žilková. Ta si na přání režiséra Janáka přebarvila své vlasy na zrzavo.

Zdroje: iPrima, CSFD | foto: Bontonfilm

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT