Tv tipy na týden… U televize se tentokrát hlavně pobavíte u skvělých komedií. Na vážnější témata ale také dojde.

Bez televize bychom si už asi jen těžko dokázali náš život představit. A když běží skutečně dobrý film, byl by hřích si u něj neodpočinout. Abyste věděli, kdy se vyplatí mít televizi zapnutou tento týden, jsou tu naše aktuální Tv tipy.

Ze začátku týdne si užijte horor, romantiku i dobrodružství

Romantickou komedií Jen blázni spěchají, odstartuje nový televizní týden. Jak to asi dopadne, když potkáte krásnou exotickou dívku a strávíte s ní bláznivou noc v Las Vegas? Možná vám za dva měsíce dívka zaklepe na dveře a oznámí, že je těhotná. Jak se s touto situací popere Matthew Perry, se podívejte v pondělí od 20:00, na Prima Max. V úterý se můžete těšit na slavnou dobrodružnou podívanou, podle románu Alexandre Dumase staršího Tři mušketýři z roku 2011. Film poběží na Prima Max od 20:00. Zajímavý pohled na druhou světovou válku přinese film Papilio od 22:45 na ČT 2.

Skvělé komedie i mladý Brad Pitt v akci

Ve středu se budete smát – a to hodně. Večer plný smíchu odstartuje komedie Mámy na pařbě od 20:00 na Nova Cinema. Hned poté nepřepínejte a počkejte si na další nálož humoru. V komedii Šéfové na zabití je ho víc než dost. Také vám váš šéf otravuje život a máte z něj nervy na dranc? Tak to jste na to stejně jako hrdinové filmu, kteří se s tím rozhodli něco udělat. Jsou to ale nešikové a rozhodně to nejsou zabijáci. Oblíbenou komedii odvysílá Nova Cinema od 21:50.

Smát se můžete i ve čtvrtek u klasické české komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! Poběží od 20:00 na Prima Max. na vážnější téma dojde od 22:15 na Nově. Slavný snímek Sedm, ve kterém nesourodá dvojice vyšetřovatelů pátrá po zvláště surovém a zvráceném vrahovi, který vraždí podle sedmi smrtelných hříchů, si nesmíte nechat ujít.

A jaký bude víkend v televizi?

Na víkend se každý z nás těší nejvíc a je na co se těšit i v televizi? Vyberte si sami. V pátek od 20:20 na Nově poběží druhý díl Troškových Babovřesek. Na Prima Cool se můžete těšit na pokračování německé komedie Fakjů, pane učiteli 2. Milovníci klasických filmů určitě raději přepnou na Prima Max, kde od 20:00 můžete shlédnout francouzskou komedii Velký blondýn s černou botou.

Sobota bude nabitá skvělými filmy. Rodiny s dětmi asi nebudou mít jinou volbu než jednu z nejoblíbenějších animovaných pohádkových komedií Shrek 2. Zelený zlobr a jeho parta se na vás těší od 20:00 na Prima Cool. Pokud už děti budou spát, nebudete mít jednoduché rozhodování. Od 20:00 totiž poběží najednou hned dva úspěšné snímky.

Na Prima Max to bude dobrodružný historický film Ranhojič a na Nova Cinema jedno z nejlepších válečných dramat vůbec Pianista. V neděli načerpejte síly do nového týdne u české podívané. Od 20:15 na Primě s českou komedií Andílek na nervy nebo od 20:00 na ČT 1 u českého romantického drama Hastrman, snímek bude mít televizní premiéru.

Už víte, na co se budete tento týden dívat? Ať je to cokoliv, hlavně si to skvěle užijte.

 

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT