Nesvatbovi, Konfident, Social Network a další již tento týden!

Přidat na Seznam.cz

Drama, historie, ale i romantika a komedie. Další prázdninový týden bude v televizi nabitý filmy, které stojí za zhlédnutí. Protože dobrý film k létu patří, přinášíme vám pár tipů na programy, které byste si měli zaškrtnout a nenechat ujít v týdnu od 5 – 11.8.


Už zkraje týdne se bude na co dívat

V pondělí od 20:00 na stanici Nova Cinema hraje snímek Navždy a daleko s Nicole Kidman a Tomem Cruisem. Drama z roku 1992 je plné snů a nadějí, kterých dosáhnout dá pořádnou práci. Pokud se raději zasmějete, potěší vás, že na Prima Max od 20:00 se bude vysílat bláznivá komedie Hele, vole, kde mám káru? V úterý ve 20:00 na Prima Max poběží klasický dobrodružný příběh o trosečníkovi na pustém ostrově Crusoe. Máte-li rádi historické filmy, ani nemusíte přepínat. Od 22:05 pak půjde film Mongol a hned po něm od 00:45 válečné drama Stalingrad.

Příběh mladého miliardáře nebo klasická komedie

Ve středu od 20:00 na Prima Max se bude vysílat životopisné drama o tom, jak jeden obyčejný kluk k bohatství přišel. Jak se zrodil fenomén sociálních sítí pojednává film s příznačným názvem Sociální síť. Pokud vás baví bláznivé komedie, Návštěvníci 2: V chodbách času vás určitě potěší. Dnes už klasika mezi komediálním žánrem se bude vysílat od 20:15 na Primě. K létu ale patří také romantika. Ta na vás bude čekat od 18:10 na Prima Max ve filmu Francouzská romance. Ve čtvrtek si nenechte ujít film Konfident s Jirkou Mádlem a Ondřejem Vetchým. Vysílat se bude na kanálu ČT 2 od 20:00.

 

Víkend u televizních obrazovek

Pokud se o víkendu rozhodnete zůstat doma u televize – chybu určitě neuděláte. V pátek si můžete vybrat hned ze dvou skvělých českých letních komedií. A výběr to rozhodně lehký nebude. Od 20:20 na Nově poběží komedie plná vína a slunce Bobule. Od 20:15 na Primě zase první díl bláznivé letní trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody. Sobota bude patřit fantasy filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Podívat se na něj můžete od 20:15 na Primě. Za zmínku stojí i pokračování dobrodružného dramatu Báječná Angelika. Ten vysílá od 21:10 stanice ČT 1. Týden pak zakončí romantická komedie. V neděli od 20:00 na Nova Cinema poběží Nesvadbovi.

Užijte si krásný nový týden plný dobrých filmů. Na který se těšíte nejvíce?

Autor: Vlastimil V.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.