Nesvatbovi, Konfident, Social Network a další již tento týden!

Drama, historie, ale i romantika a komedie. Další prázdninový týden bude v televizi nabitý filmy, které stojí za zhlédnutí. Protože dobrý film k létu patří, přinášíme vám pár tipů na programy, které byste si měli zaškrtnout a nenechat ujít v týdnu od 5 – 11.8.

Už zkraje týdne se bude na co dívat

V pondělí od 20:00 na stanici Nova Cinema hraje snímek Navždy a daleko s Nicole Kidman a Tomem Cruisem. Drama z roku 1992 je plné snů a nadějí, kterých dosáhnout dá pořádnou práci. Pokud se raději zasmějete, potěší vás, že na Prima Max od 20:00 se bude vysílat bláznivá komedie Hele, vole, kde mám káru? V úterý ve 20:00 na Prima Max poběží klasický dobrodružný příběh o trosečníkovi na pustém ostrově Crusoe. Máte-li rádi historické filmy, ani nemusíte přepínat. Od 22:05 pak půjde film Mongol a hned po něm od 00:45 válečné drama Stalingrad.

Příběh mladého miliardáře nebo klasická komedie

Ve středu od 20:00 na Prima Max se bude vysílat životopisné drama o tom, jak jeden obyčejný kluk k bohatství přišel. Jak se zrodil fenomén sociálních sítí pojednává film s příznačným názvem Sociální síť. Pokud vás baví bláznivé komedie, Návštěvníci 2: V chodbách času vás určitě potěší. Dnes už klasika mezi komediálním žánrem se bude vysílat od 20:15 na Primě. K létu ale patří také romantika. Ta na vás bude čekat od 18:10 na Prima Max ve filmu Francouzská romance. Ve čtvrtek si nenechte ujít film Konfident s Jirkou Mádlem a Ondřejem Vetchým. Vysílat se bude na kanálu ČT 2 od 20:00.

 

Víkend u televizních obrazovek

Pokud se o víkendu rozhodnete zůstat doma u televize – chybu určitě neuděláte. V pátek si můžete vybrat hned ze dvou skvělých českých letních komedií. A výběr to rozhodně lehký nebude. Od 20:20 na Nově poběží komedie plná vína a slunce Bobule. Od 20:15 na Primě zase první díl bláznivé letní trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody. Sobota bude patřit fantasy filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Podívat se na něj můžete od 20:15 na Primě. Za zmínku stojí i pokračování dobrodružného dramatu Báječná Angelika. Ten vysílá od 21:10 stanice ČT 1. Týden pak zakončí romantická komedie. V neděli od 20:00 na Nova Cinema poběží Nesvadbovi.

Užijte si krásný nový týden plný dobrých filmů. Na který se těšíte nejvíce?

Autor: Vlastimil Vachta

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT