TV tipy na tento týden – na co se můžeme v televizi těšit na přelomu července a srpna?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SFDB.cz na hlavní stránku Seznam.cz
(zdroj foto: sfdb.cz)

Prázdniny jsou v televizním programu klasicky ve znamení opakování starých pořadů a seriálů – a není tomu jinak ani letos. Občas se najde ale i nějaký ten zajímavý film. A na co se můžete těšit v následujícím týdnu od 29.7 – 4.8.?


Sitcomy, které vždy pobaví

Na pravidelné opakování klasických sitcomů jako jsou Přátelé, Dva a půl chlapa nebo Simpsonovi jsme už všichni zvyklí a také na ně obvykle přepínáme, když si nic jiného v televizi nevybereme. O prázdninách se navíc můžeme každoročně těšit na reprízu českého bláznivého sitcomu Comeback. Ozzák, Tomi Paci, Mamba Marcelka, Ivuška, Lexa, Saša a Simona vás budou bavit po celé prázdniny vždy v úterý a ve středu na Nově od 21:30 po dvou dílech za sebou.


Filmy na všední dny

Hned v pondělí od 22:15 bude na kanálu Prima Max k vidění kanadsko-francouzsko-americký sci-fi horor Spletenec. Pokud dáváte přednost romantice, zapněte si v úterý od 17:55 na Prima Max dva roky staré romantické drama Všechno, úplně všechno. Milovníci historických snímků tento týden zkrátka také nepřijdou a ve středu je pro ně připraveno na Prima Max od 20:00 historické drama Skrytá čísla. K létu bezpochyby také patří romantické komedie. Jednu pro vás má v programu stanice ČT art. Ve čtvrtek od 22:00 si můžete užít snímek s názvem Pěkně blbě.


Program na víkend

Víkend na televizních obrazovkách odstartuje pokračování jedné z nejkrásnějších českých pohádek od režiséra Zdeňka Trošky – Princezna ze mlejna 2. Pokud i vy patříte k těm, co tuhle pohádku zbožňují, nezapomeňte si v pátek pustit od 20:00 stanici ČT 1. V sobotu poběží v hlavním vysílacím čase na stanici Prima Cool historický velkofilm Statečné srdce s Melem Gibsonem v hlavní roli. Pokud si léto neumíte představit bez klasiky mezi filmy – krásné Angeliky a jejich dobrodružných příběhů, přepněte si televizi na ČT 1. Od 21:00 poběží první část této pěti-dílné ságy s názvem Angelika, markýza andělů. Týden zakončí v neděli sci-fi snímek Marťan na Primě od 20:15.

Tak co myslíte? Vyberete si tentokrát i vy? Za nás říkáme ano. Tento týden to úplně nejhorší naštěstí nebude.

Autor: Vlastimil Vachta
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SFDB.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat