TV tipy na tento týden… Filmy, na které se musíte podívat.

Přidat na Seznam.cz

I v novém týdnu si možná najdete čas na odpočinek. A k pořádnému odpočinku se hodí nějaký skvělý film. Na co se můžete tentokrát těšit, když zapnete televizi?


Drama, které se točilo po etapách nebo raději sci-fi nálož?

Pokud máte rádi kvalitní filmy, jistě nepohrdnete dramatem Chlapectví, které odvysílá Nova Cinema hned v pondělí od 20:00. Film se natáčel po etapách dlouhých dvanáct let a sleduje dětství, dospívání a následné dospění v muže Masona, kterému se když byl malý, rozvedli rodiče. Najde Mason své místo v životě? Na to se podívejte.

Pokud vás láká sci-fi žánr od 22:20 na Prima Max si nenechte ujít snímek Paradox času. I v úterý si můžete vychutnat sci-fi film a to tentokrát snímek Invaze s Nicole Kidman v hlavní roli. Invaze poběží od 20:00 na Nova Cinema. Kdo raději holduje komediím, tak na Prima Max od 20:00 vás potěší klasika v podobě slavné šílené komedie Žhavé výstřely.

Drama, které vás chytne za srdce

Ve středu na Prima Max od 20:00 můžete vidět drama Bez dcerky neodejdu. Film sleduje osud ženy, která uvěří svému muži a vydá se s ním a jejich dcerou do jeho rodné země. Tou je ovšem bohužel Írán. Tam se z citlivého manžela stává despotický a surový věznitel a tak nezbývá než se pokusit o útěk ze země, to ovšem nebude vůbec jednoduché. V hlavní roli excelovala herečka Sally Field. Ve čtvrtek můžete sledovat snímek Barva peněz s Tomem Cruisem. Drama odvysílá Nova Cinema od 21:50. Pro milovníky českých filmů má Prima Max od 20:00 připraveno pokračování oblíbené komedie o válce mezi sousedy Co je doma, to se počítá, pánové.

Jaký bude televizní víkend?

V pátek se zasmějete a vybrat si můžete hned ze dvou oblíbených komedií. Na Nově od 20:20 se dočkáte třetího pokračování letní komedie Zdeňka Trošky Babovřesky. Na Prima Max od 20:00 půjde klasická francouzská komedie Návrat velkého blondýna. V sobotu k televizi pozvěte i děti a společně si užijte jednu z nejlepších animovaných pohádek Shrek Třetí. Od 20:00 na Prima Cool vás pobaví zelený zlobr Shrek a jeho partička povedených přátel z pohádkového světa.

Po pohádce, až půjdou děti spát, nepřepínejte a vydejte se do nelítostného světa zabijáků s kultovním snímkem Kill Bill. V neděli budou potěšení všichni fanoušci komiksů. Jeden z komiksových hrdinů konkrétně Batman se přenese na filmové plátno ve filmu s názvem Temný rytíř. Na netopýřího muže v kostýmu se můžete těšit na Nova Cinema od 20:00.

Máte vybráno, na co se podíváte?

 

Autor: Vlastimil V.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.