TV tipy na tento týden… Filmy, na které se musíte podívat.

I v novém týdnu si možná najdete čas na odpočinek. A k pořádnému odpočinku se hodí nějaký skvělý film. Na co se můžete tentokrát těšit, když zapnete televizi?

Drama, které se točilo po etapách nebo raději sci-fi nálož?

Pokud máte rádi kvalitní filmy, jistě nepohrdnete dramatem Chlapectví, které odvysílá Nova Cinema hned v pondělí od 20:00. Film se natáčel po etapách dlouhých dvanáct let a sleduje dětství, dospívání a následné dospění v muže Masona, kterému se když byl malý, rozvedli rodiče. Najde Mason své místo v životě? Na to se podívejte.

Pokud vás láká sci-fi žánr od 22:20 na Prima Max si nenechte ujít snímek Paradox času. I v úterý si můžete vychutnat sci-fi film a to tentokrát snímek Invaze s Nicole Kidman v hlavní roli. Invaze poběží od 20:00 na Nova Cinema. Kdo raději holduje komediím, tak na Prima Max od 20:00 vás potěší klasika v podobě slavné šílené komedie Žhavé výstřely.

Drama, které vás chytne za srdce

Ve středu na Prima Max od 20:00 můžete vidět drama Bez dcerky neodejdu. Film sleduje osud ženy, která uvěří svému muži a vydá se s ním a jejich dcerou do jeho rodné země. Tou je ovšem bohužel Írán. Tam se z citlivého manžela stává despotický a surový věznitel a tak nezbývá než se pokusit o útěk ze země, to ovšem nebude vůbec jednoduché. V hlavní roli excelovala herečka Sally Field. Ve čtvrtek můžete sledovat snímek Barva peněz s Tomem Cruisem. Drama odvysílá Nova Cinema od 21:50. Pro milovníky českých filmů má Prima Max od 20:00 připraveno pokračování oblíbené komedie o válce mezi sousedy Co je doma, to se počítá, pánové.

Jaký bude televizní víkend?

V pátek se zasmějete a vybrat si můžete hned ze dvou oblíbených komedií. Na Nově od 20:20 se dočkáte třetího pokračování letní komedie Zdeňka Trošky Babovřesky. Na Prima Max od 20:00 půjde klasická francouzská komedie Návrat velkého blondýna. V sobotu k televizi pozvěte i děti a společně si užijte jednu z nejlepších animovaných pohádek Shrek Třetí. Od 20:00 na Prima Cool vás pobaví zelený zlobr Shrek a jeho partička povedených přátel z pohádkového světa.

Po pohádce, až půjdou děti spát, nepřepínejte a vydejte se do nelítostného světa zabijáků s kultovním snímkem Kill Bill. V neděli budou potěšení všichni fanoušci komiksů. Jeden z komiksových hrdinů konkrétně Batman se přenese na filmové plátno ve filmu s názvem Temný rytíř. Na netopýřího muže v kostýmu se můžete těšit na Nova Cinema od 20:00.

Máte vybráno, na co se podíváte?

 

Autor: Vlastimil Vachta

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT