Téměř dokonalá tajemství: co vše před sebou partneři mohou skrývat?

Večeře s přáteli je věc, kterou lidé pravidelně pořádají a také se ji účastní. V poslední době se k této společné večeři přidává také někdo další. Například mobilní telefon. Do toho se kouká spousta lidí a může to pěkně narušit celý večer. Někdo se věnuje víc koukání do mobilu než přátelům nebo partnerovi, který sedí vedle nich. Někdo to řeší tak, že připraví na stůl košík, do kterého se musí dát mobily a během celého večera se na něj nesmí sáhnout. Tady šla parta přátel ještě trochu dál. Slovo dalo slovo, domluvili se, vždyť o co jde. No, vypadá to, že o docela dost!

Když máte přečíst zprávu nahlas

Společná večeře několika přátel se zvrhne. Po pár skleničkách alkoholu se rozhodnou pro jeden šílený nápad. Položí všechny své telefony na stůl. Komu přijde nějaká zpráva, vzkaz nebo telefonát, bude to sdílet se všemi u stolu. Zprávy se budou číst nahlas, hovory se budou vést také nahlas. O nic přece nejde, máte vedle sebe milujícího partnera, kamarády, kteří vás znají za mnoha okolností. Bude to legrace, vtipné a třeba se poučíte a pobavíte. Na první pohled dokonalý večer, ne? Ten se však postupem času začne měnit.

Nepřehlédněte: Peníze nebo štěstí? To rozluští nová česká komedie.

Legrace, která přejde v problém?

Mobilní telefony jsou součástí našich životů a vědí o vás úplně všechno. Svěřujete mu totiž všechny informace o avantýrách, druhých životech, tajnostech, lžích a podobně. Na začátku chodí vtipné zprávy, kterým se parta přátel směje. Ovšem stačí chvíle a rozjíždí se série šílených situací, trapasů, nepříjemností a dokonce i velkých problémů, které jedním večerem neskončí. Jak celý večer dopadne? Odpustí si parta kamarádů, u kterých se ukáže, že není všechno tak, jak to vypadá? Kdo zůstane v páru, jak se vztahy promíchají a kdo odejde single? To se dozvíte nyní v kinech.

Autor: Zuzana Žáková
zavřít reklamu