Sweet Tooth: Chlapec s parožím: Vydejte se na putování světem, kde žijí hybridní tvorové, a najděte sami sebe

Sweet Tooth: Chlapec s parožím to je název nového očekávaného seriálu s prvky fantasy a sci-fi, který by se od 4. června měl objevit na Netflixu. Jeho hlavní postavou, jak již název napovídá, je malý chlapec Gus, který je napůl člověkem a napůl jelenem.

Vše začalo záhadným virem…

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti. To, že Gus a jemu podobní hybridní lidé existují, má na svědomí jakýsi tajemný virus. Ten způsobil to, že se začali rodit děti s různými zvířecími rysy. Seriál v sobě zajímavým způsobem spojuje prvky dobrodružství, fantasy, sci-fi i pohádky. Zároveň má ale diváky donutit k zamyšlení se nad sebou samými, naším světem i skutečným významem slova jako je domov a rodina. Jak je vidět, tvůrci seriálu Jim Mickle a Beth Schwartz si kladou nemalé cíle.

Cesta ke kořenům

Osmidílná série je inspirovaná stejnojmenným komiksem kanadského autora Jeffa Lemira. Základní dějovou linkou je putování Guse, který až do smrti svého otce žil v jakési přírodní rezervaci a o situaci kolem neměl příliš tušení, post-apokalyptickým světem. Následuje jeho seznámení s toulavým samotářem jménem Jeppard a společně se pak vydávají na dlouhou cestu Amerikou. Během této cesty potkávají nejrůznější další hybridní tvory a hledají odpovědi na rozmanité otázky, nejen ohledně minulosti či Guse a jemu podobných tvorů, ale i otázky filozofičtějšího charakteru o smyslu života, lidstva, domova či rodiny. Pokud vás tento svět láká, nenechte si nový seriál ujít.

Vycházející dětská hvězda

V hlavní roli Guse se objeví jedenáctiletý kanadský herec Christan Convery, který do světa filmu vstoupil jako sedmiletý a zazářil například před třemi lety ve filmu Beautiful Boy. Roli jeho společníka Jepparda ztvárňuje britský herec Nonso Anozie, kterého si můžete pamatovat například z Hry o trůny. Seriál se natáčel především na Novém Zélandě a v Kanadě.

Zdroj: nzherald.co.nz, imdb.com, netflix.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu