Sexuální výchova: Na co se můžeme těšit ve slibované třetí řadě úspěšného seriálu?

Pustit se do seriálu pro teenagery, jehož hlavním tématem je sex, chce pořádnou dávku odvahy. Netflix se ale této výzvy nezalekl a už dva roky slaví úspěch se seriálem, jehož příznačný název zní Sexuální výchova. Na začátku roku se diváci těšili na uvedení třetí řady seriálu, její natáčení se ale o několik měsíců zpozdilo vlivem pandemie koronaviru. Naštěstí nová série je už údajně téměř hotova a na veřejnost teď proniklo několik zajímavých informací.

Všechny stěžejní postavy zůstávají

Seriál v první sérii vyšel ze zajímavé zápletky. Ne příliš sebevědomý středoškolský student Otis Milburn se rozhodne využít svých znalostí z oblasti sexu, které získal díky tomu, že jeho matka Jean pracuje jako sexuální terapeutka. On sám se sice se sexem zkušenosti nemá, ale to mu nebrání v tom, aby si ve škole otevřel pro své spolužáky jakousi tajnou sexuální poradnu. Postupem času se stává velmi vyhledávaným. Dobrou zprávou je, že i ve třetí řadě seriálu bychom se měli opět setkat se všemi hlavními postavami, tedy Otisem, Maeve, Jean i Ericem. Kromě nich se mohou diváci těšit i na ředitele školy pana Groffa. K němu by se měl v nové řadě přistěhovat po rozchodu s manželkou jeho bratr Peter Groff, kterého by měl ztvárnit Jason Isaacs. Toho si můžete pamatovat jako Luciuse Malfoye ze série o Harry Potterovi.

Druhá řada zanechala celou řadu otazníků…

Vzhledem k časovému zpoždění natáčení se třetí řada bude od těch předchozích lišit tím, že většina děje se bude odehrávat na podzim a v zimě. Předchozí dvě řady byly oproti tomu natáčeny v létě. Kromě toho by hlavní postava Otise měla získat i nový dospělejší vzhled. Mimochodem i tím, že si nechá narůst knírek. Tematicky třetí řada v mnohém naváže na některé nedořečené momenty předchozí série, především na nedořešený vztah mezi Otisem a Maeve. Dalším tématem bude samozřejmě i milostný poměr mezi Ericem a Adamem a také nečekané těhotenství Otisovy matky Jean. Jisté tak je, že i osm nových epizod třetí řady bude nabitých zajímavým dějem.

Zdroj: digitalspy.com, netflix.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu