Sex/Život: Mladá žena má všechno, o čem mnoho žen sní, přesto jí to ale nestačí…

Seriál o dvojím životě jedné newyorské ženy v domácnosti se na Netflixu těší velké oblibě. Osm epizod sledující „trápení“ hlavní hrdinky, která se snaží vybrat mezi „zlým“ mužem ze své minulosti a spolehlivým manželem a otcem jejích dvou dětí ze své současnosti. Zajímavě koncipovaný snímek, jehož hlavní téma je patrné již z názvu, paralelně sleduje dva milostné příběhy téže ženy.

Bouřlivá minulost

V obou případech je v centru dění Billie, kterou ztvárňuje Sarah Shahi, maminka v domácnosti se dvěma malými dětmi, provdaná za milého a laskavého Coopera. Další Billin příběh pochází z minulosti a týká se jejího bývalého partnera Brada, který se nečekaně znovu objeví v jejím životě. Billin bývalý je Cooperovým protikladem, typický „zlý chlapec“ se složitou minulostí a komplikovaným vztahem s otcem, který vyrůstal bez závazků a jehož těžké životní zkušenosti se odráží ve vztazích se ženami. Vždycky nosí koženou bundu, živí se jako hudební producent a občas skládá srdceryvné písně o svých pocitech. Kromě toho byl a je skvělý v sexu.

Příliš poklidná současnost

Brad ale Billie před osmi lety opustil, což ji velmi ranilo. Když se jí ale narodí druhá dcera a v posteli má hodného, ale nepříliš šikovného manžela, začne na Brada a na způsoby a místa, kde se společně oddávali nespoutanému sexu, často vzpomínat. S Bradem se totiž často milovali na nejrůznějších veřejných místech po celém New Yorku.

Cooper je ale svým způsobem dokonalý manžel. Zamiloval se Billie přibližně měsíc poté, co se rozešla s Bradem, vzal si jí a přestěhoval do nádherného domu na předměstí New Yorku. Pracuje v jedné finanční společnosti a pro Billie dělá vše, co jí na očích vidí. O jejím předchozím životě nic neví.

Proč nám nestačí to, co máme?

Billie má na jednu stranu všechno, dokonalou rodinu, dvě rozkošné děti, manžela, který tvrdě pracuje, aby ji uspokojil. Nepodvádí ji a chová se k ní jako ke královně. Přesto si klade otázku, zda to stačí, a touží po něčem, nebo lépe řečeno někom, jiném. Jak se nakonec rozhodne?

Zdroj: filmdaily.co, netflix.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu