Semir z Kobry 11 konečně dostane parťačku. Čekal na ni 23 let.

Seriál Kobra 11 bude pokračovat už svou 25. sérií. A diváci se v ní dočkají velkých změn, těšíte se? Jak to bude slušet Semirovi s novou parťačkou?

Bez Semira by to nešlo

Semir Gerkhan patří k inventáři toho seriálu. Vždyť se v něm objevuje pravidelně už od 3. dílu 1. série. Bez něj bychom si to už ani neuměli představit. Za celou tu dobu vystřídal už celkem osm různých kolegů a někteří z nich v seriálu i zemřeli. Většina herců ale jen normálně odešla. To byl případ i Daniela Roesnera (Semirův seriálový poslední parťák Paul Renner). Ten jednoduše cítil, že je načase roli opustit a věnovat se něčemu jinému.

Konečně ženská!

Herec Erdogan Atalay (seriálový Semir Gerkhan) prozradil, že o možné ženské kolegyni pro něj se mezi tvůrci diskutovalo už poměrně dlouho a teď jsou všichni rádi, že se do toho pustili. Nejnovější Semirův parťák tak bude ženská a ještě ke všemu blondýna. Vyvolenou se stala 30letá Pia Stutzestein, herečka, která je dost aktivní také na Instagramu. A jde opravdu o pěknou kočku. Jak jí to asi bude slušet vedle Semira při honičce se zločinci?

Dokáže zvednout upadající sledovanost?

Za celých 23 let, co se seriál vysílá, neměla hlavní postava za parťáka ženu. Tak proč teď? Za tímto rozhodnutím stojí dost možná i fakt, že seriál se potýká se stále nižší sledovaností. Možná už jsou lidé Semira přesycení a možná, že krásná žena vedle něj diváky zase upoutá. Necháme se překvapit. Herečka už se připojila ke štábu a společně natáčejí aktuální 25. sérii. Ta by se měla začít vysílat v Německu v létě příštího roku.

Těšíte se na zpestření? Necháme se překvapit, jak to dopadne.

Autor: Michaela Richterová

#kvíz 1 / 1 | Jak se jmenuje nová Semirova parťačka vlastním jménem?

Jak se jmenuje nová Semirova parťačka vlastním jménem?

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT