Scooby Doo se vrací ve velkém stylu. Nový celovečerní animák Scoob! přijde brzy do našich kin

Kdo by tuhle partičku neznal. Děti, které se ničeho nebojí, mají pro strach uděláno a společně řeší ty nejzapeklitější duchařské záhady, nadchly děti po celém světě, a kromě několika animovaných seriálů se příběh dočkal i dvou hraných celovečerních filmů. Nyní se chytrá parta se psem, který mluví, a ze všeho nejradši jí, vrací na scénu a poprvé v celovečerním animovaném filmu.

Strašidla, třeste se

V novém animáku Scoob! se vrací celá původní parta. Děti, které baví řešit složité záhady a nebojí se ulovit ani strašidla nebo duchy, budou mít tentokrát prostor v celovečerním filmu. Hlasy hlavním hrdinům v originále propůjčily herecké hvězdy jako Zac Efron, Amanda Seyfried, Gina Rodriguez, Will Forte, Frank Welker nebo Mark Wahlberg. Pro něj to je navíc úplně první celovečerní animovaný film.

V novém filmu navíc vůbec poprvé uvidíme naši oblíbenou partičku, když se seznámila jako děti, sledovat tak budeme moci to, jak na sebe vůbec přišly a proč se vrhly na dráhu řešení záhad.

Dlouhé přípravy

Je známo, že připravit celovečerní animovaný film není snadné a předchází tomu roky příprav. Plány na nový film se Scooby Doo se začaly rýsovat již v červnu 2014. Studio Warner Bros Pictures tehdy oznámilo, že by chtěli restartovat známou filmovou řadu pro děti. Ze začátku se počítalo s tím, že film vejde do kin už 21. září 2018, později bylo však toto datum odloženo na později. Nyní je jasné, že se uvedení dočkáme 15. května 2020.

Film režíroval Tony Cervone a scénář k němu napsali Kelly Fremon Craig a Matt Lieberman. A děti budou jistě nadšené, že se jejich oblíbení hrdinové zase vracejí.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT