Recenze: Rodiče. V novém seriálu se přesvědčíte, že být rodičem opravdu není vůbec snadné

Nový komediální seriál Rodiče přesvědčí každého, že tahle životní úloha není vůbec snadná. Hlavními hrdiny příběhu jsou manželé, kterým život komplikuje výchova dvou dětí. Vztahy mezi nimi jsou také více než napjaté – a pak se náhle zjeví u dveří tchán.

Když Martin Freeman zjistí, že výchova dětí dá pořádně zabrat

Nový komediální seriál Rodiče od stanice FX by měli vidět všichni ti, co se doma potýkají s výchovou neposedných potomků. Seriál bez příkras ukazuje, jak může být těžké vyrovnat se s výchovou dvou malých capartů a do toho se ještě snažit udržet si vztah s partnerem. V hlavních rolích manželského páru se objeví skvělý Martin Freeman a Daisy Haggard.

Unavení rodiče

Každý rodič se čas od času cítí být unavený, nejen výchovou dětí, ale i životem jako takovým. Ten se totiž v jednom bodě zastaví a nechce se hnout dál. Navíc se zdá, že lepší to snad už nikdy nebude. Anebo může být snad ještě hůř? Seriáloví manželé Paul a Ally velmi rychle zjišťují, že může být ještě hůř. Stačí, aby u dveří jejich domu zazvonil dávno odcizený otec Ally. Tchán jejich celkovou situaci ještě víc zkomplikuje. A divák se ještě více pobaví.

HODNOCENÍ
SFDB: 8.0/10, redaktor: 7.7/10

No a co, že jsou tu děti

Seriál měl premiéru na FX 2. března. Zaujme především svou upřímností a nadhledem na věci okolo rodičovství. Humorných scén není pomálu, takže dobrá zábava je zaručená. V době karantény něco takového jistě přijde vhod. Seriál se nebojí ani peprných poznámek, a to nehledě na to, že malé děti jsou stále na blízku.

Užijte si nefalšovanou rodičovskou jízdu. 

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT