Recenze: Přes prsty… Film láká na hezké holky v bikinách

Pokud máte rádi české komedie, určitě vám neuniklo, že v kinech se co nevidět objeví snímek s názvem Přes prsty. Dočkáte se sice krásných hlavních hrdinek v úsporných oděvech, ale jinak nečekejte nic inteligentního a zásadního.


Romantická komedie bez jiskry

První dojmy z filmu nejsou bohužel nic moc. I když se v hlavních rolích představí dvě krásné ženy, Petra Hřebíčková a Denisa Nesvačilová, které ve svých volejbalových úborech předvedou pevné zadečky, děj a pointu filmu nezachrání ani šarmantní a charismatický milovník Jiří Langmajer. Ony holky jsou sice krásné, ale brzy pochopíte, že nejsou zas tak moc chytré a způsob jakým se snaží odhalit minulost nového správce volejbalového hřiště je příliš školácký.

Anketa: Koho z představitelů hlevních hrdinů máte nejraději?
Celkem hlasů: 124

Možná až předvídatelný děj

Ani celkový děj filmu celkový dojem nezachrání. Film pojednává o dvou volejbalových partnerkách, kterým se na hřišti daří a mají skvěle našlápnuto stát se novými mistryněmi. Starší Linda, kterou hraje Petra Hřebíčková je beach volejbalu naprosto oddaná, žije svobodným a spokojeným životem. Výrazně mladší Pavla, kterou hraje Denisa Nesvačilová ale začíná toužit po miminku a rozhodně není volejbal jediných smyslem jejího života. Nastává tak menší střet nejen generací, ale i názorů a životních postojů. Zápletka filmu přichází ve chvíli, kdy se na scéně objeví nový správce hřiště Jíra, v podání Jiřího Langmajera. Ten představuje takového sexy lovce s tajemnou minulostí, který by rád obě hrdinky svedl.

Někdy se ale skutečně zasmějete

Především jde ale o komedii, a tak se nebojte, že byste přišli o pořádnou dávku humoru. Vtipy jsou ve filmu kvalitní a originální. Herci odvedli dobrou práci a to je potřeba zmínit. Nechceme vás totiž od filmu nijak odradit. Ono to zas tak špatná komedie není, když půjdete do kina s tím, že můžete vypnout a nepřemýšlet. Jen se dívat. Pro nenáročného diváka, jako odpočinková romance s dávkou humoru je film ideální.

Každý film stojí přece za zhlédnutí. Jestli ho uvidíte jen jednou nebo víckrát, pak už záleží jen na vás.

Autor: Vlastimil V.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 15 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 28 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 15 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 18 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 18 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 28 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 38 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 28 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 28 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 38 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 7 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 38 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 7 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 18 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 15 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 7 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 18 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 7 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 18 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 7 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 28 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 38 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 38 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.