Rebel Wilson vsadila v herecké kariéře na svou tloušťku a vyplatilo se jí to

Rebel Wilson, hvězda filmu „Ladíme!“, chtěla být původně herečka hrající jen vážné role, ale nakonec zakotvila v komediálních vodách. Svou váhu nebere jako prokletí, ale přednost, na které staví svou kariéru. A to se jí vyplatilo. Jediné, co ji trápí, je, že se jí muži bojí, i když sama o sobě říká, jak je báječná.

Přes svůj herecký talent vystudovala nejprve práva

Rebel Wilson chtěla byt herečka už od dětství. Přesto na popud svých rodičů vystudovala práva. Měla však o své kariéře trochu jiné představy, a tak ve volných chvílích studovala také herectví. Přestože původně chtěla hrát dramatické role, nakonec zakotvila u komedie – a to se jí vyplatilo. Vsadila na svůj objemnější zevnějšek. Jak sama říká „Všimla jsem si, že čím jsem větší, tím jsem také zábavnější.“

Ze své váhy si rozhodně nic nedělá. Podle ní v komediální branži existuje dlouhá tradice větších žen, a proto se i Rebel rozhodla vydat touhle cestou. A tak se postupně z obyčejné australské herečky stala hvězda Hollywoodu. Do nebes ji vystřelil film „Ladíme!“, co byl tak úspěšný, že měl rovnou další dvě pokračování. Wilson je dodnes hrdá na postavu, kterou zde ztvárnila a doufá, že se filmová série dočká ještě dalšího pokračování.

V soukromém životě je trochu jiná, ale přesto si servítky nebere

Přestože v tomto filmu hraje potřeštěnou, sebevědomou tlustou dívku, v soukromém životě je trochu jiná.  Nic divokého a bláznivého byste v ní nenašli. Je zdvořilá a velmi klidná žena. Jediné, co spojuje tuto herečku s její filmovou rolí, je neochvějný smysl pro humor. Přesto si nebere servítky. To dokázala také tím, když se postavila na pódium a začala vtipkovat o princi Andrewovi chvíli poté, co byl obviněn ze sexuálního styku s nezletilou dívkou.

Momentálně natáčí novou reality show

Rebel Wilson momentálně natáčí další komediální pořad. Je to zvláštní druh reality show. Deset komiků je zamčeno v malé místnosti po dobu několika hodin. Navzájem se snaží rozesmávat, ale vyhrává ten, kdo se nezasměje. Což je docela náročný úkol. Vítěz vyhrává sto tisíc dolarů. A to už je dost dobrý důvod k tomu, aby se nikdo z nich nezasmál, přesto, že jeden účinkující přijde v bundě pokryté penisy a druhý si strká prsty do krku.

Na muže zatím moc štěstí neměla

A jak je na tom Rebel Wilson s muži? Herečka si myslí, že muži se vtipných žen bojí. Mluví sice o tom, že je mají rádi, ale sama na vlastní kůži poznala, že tomu tak úplně není a opačné pohlaví se děsí žen, které jsou zábavné. Pokud máte schopnost přimět lidi, aby se smáli, máte s tím také pocit síly. A někdy se tak muži cítí nepříjemně.“ Na toho pravého díky tomu stále čeká, ale věří, že se jednoho dne objeví.

Rebel Wilson je silná žena, která si ze svého vzhledu rozhodně nic nedělá a netají se svou láskou k jídlu. Má se ráda taková, jaká je a tím dává skvělý příklad mnoha ženám po celém světě. 

Autor: Lenka Svobodová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu