Rachel, Ross, Monika, Joey, Phoebe a Chandler – kde je jim konec?

Přidat na Seznam.cz

Seriál Přátele je jedním z nejkultovnějších sitcomů – dalo by se říci, že nastavil určitou laťku. Kromě výborně napsaných dialogů a dobrého scénáře seriál proslavily i skvělé herecké výhony herců. Od konce Přátel už ale uběhlo patnáct let. Co je s hlavními herci dnes?


Monika a Chandler

Na začátku nepravděpodobný pár, na konci představitelé šťastného vztahu. Co se děje s pořádkumilovnou Monikou a uštěpačným Chandlerem?

Moniku si zahrála Courtney Cox. Ta bohužel ve filmové scéně příliš neuspěla. Role, která stála za to, byla v sérii Vřískot. Největším úspěchem za poslední dobu byla opět role v sitcomu. Šlo o seriál Město žen, ten ale bohužel v roce 2015 skončil.  V roce 2016 hrála ve filmu Matky a dcery a ve filmu Charity chase. Každopádně šlo o její poslední role.

O moc lépe na tom není ani představitel Chandlera – Matthew Perry. Jeho poslední filmová role byla v roce 2012 ve filmu The Big Fat Quiz of the 90s. Jeho nejvýraznější role po Přátelích byla v komedii Můj soused zabiják z roku 2004. Herecky se angažoval spíše v seriálech, ale neměl na ně moc štěstí – zpravidla seriály, ve kterých hrál, po několika sériích zrušili. Šlo například o Studio 60, Mr. Sunshine, Go On a Správná dvojka.

Rachel a Ross

Ústřední dvojice celého seriálu. Jejich vztah se složitě klikatil napříč sériemi a nakonec se i oni dočkali svého šťastného konce. Potkalo štěstí i jejich kariéru?

Jennfer Aniston, která si zahrála Rachel, je z celé party nejúspěšnější. Na jejím kontě je mnoho komedií, např.

  • Pařba o Vánocích
  • Šéfové na zabití
  • Millerovi na tripu
  • Zkus mě rozesmát

Snad neminul rok, aby nebyla obsazena v novém filmu. V letošním roce se s ní můžeme těšit na film Mean Mums (Zlé mámy) a Murder Mystery (Vražedná záhada).

Představitel Rosse, David Schwimmer, se kromě herectví věnuje režii. Stojí třeba za filmem Maraton lásky. Co do seriálového herectví, tak v roce 2016 měl podstatnou roli v seriálu American Crime Story a objevuje se i v seriálu Will a Grace. V letošním roce by měl mít premiéru film The Laundromat, kde by měl hrát i právě David Schwimmer.

Phoebe a Joey

Nejbláznivější z celé party a také ti, kteří se spolu nedali dohromady. Každopádně důležité články party Přátel.

Lisa Kudrow, která hrála alternativní Phoebe, se může chlubit druhou nejúspěšnější kariérou po Jeniffer Aniston. Zahrála si v seriálu Terapie online a ve filmech Sousedi, Stůl číslo 19 a Dívce ve vlaku. Letos ji můžeme vidět ve filmové novince Šprtky to chtěj taky.

A co miláček diváků, Joey a jeho představitel Matt LeBlanc? Paradoxně, jeho spin-off Joey dopadl neslavně. Druhá série už ani nebyla odvysílána celá. V roce 2011 začal hrát v Epizodách a od roku 2016 hraje v úspěšném seriálu Man with a Plan. Navíc, pokud jste fanoušci top Gearu, tak víme, že právě tento herec je jeho novou tváří.

Která postava z Přátel byla ta vaše oblíbená?

Autor: Martin L.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.