Při natáčení filmu Experti,měl Michael Foret strach, že mu jeho filmová partnerka udělá „hrábě“

V roce 2006 si Michael Foret, nadaný zpěvák, který se probojoval až na šesté místo Česko hledá SuperStar, zahrál v komediálním filmu Experti. Jeho filmovou partnerkou byla krásná Eva Ujfaluši. Přestože spolu měli několik scén, snažil se jí během natáčení vyhýbat. Bál se, že mu udělá pověstné „hrábě“.

Foret k filmu Experti natočil videoklip

Michael Foret je především fantastický zpěvák, který se dokázal v soutěži Česko hledá SuperStar probojovat až do finále. Tenkrát se do této soutěže přihlásilo přes 9 tisíc lidí. Proto není divu, že natočil videoklip k filmu Experti. Skladba byla použita také u závěrečných titulků. Kromě hudby si zde zahrál jednu z hlavních rolí. Jeho kolegyně mu připravily pár peprných chvilek.

Děj filmu pojednává o mladém muži Oskarovi

Snímek vypráví o nejprve nenápadném muži Oskarovi, jehož si zahrál Kryštof Hádek. Miluje počítače a kamarádku své sestry. Oskar má kamaráda Filipa, který je daleko zkušenější jak on. Jednoho dne se hlavní hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Své znalosti s počítači využívá k podnikatelským aktivitám. Takto začne okouzlovat mnoho žen a jeho život se pomalu začíná měnit.

Čtěte také: Divoké včely aneb co má společného Liška, Jackson a Pepsi?

Michael Foret měl z natáčení strach

Michael Foret hraje zkušenějšího kamaráda, ale když mu několik dnů před natáčením řekla jeho filmová partnerka Eva Ujfaluši, že mu udělá takzvané hrábě, což znamená, že mu záměrně sáhne do rozkroku, dostal podle ní naprosto panický záchvat.

Všiml si toho režisér – a i on si z něj začal dělat legraci. Michael tak dorazil na natáčení naprosto vystresovaný a čekal, co na něj ti dva opravdu ušijí. Eva také prozradila, že se u natáčení z toho strachu celý klepal.

Na celý film Experti se můžete podívat už dnes večer na ČT2. Zjistěte, zda se na hereckém výkonu Michaela Foreta podepsala nervozita.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT