Policajtka: na kolik peněz si přišla za svou roli Jennifer Lopez?

Říká se, že hlavní hrdinka této romantické komedie z roku 2001, Jennifer Lopez, si sama vybrala filmového partnera, protože byla ohromená jeho hereckým výkonem. Možná to však nebyla úplně pravda, protože hlavní roli nejprve odmítlo několik herců zvučných jmen. Kolik peněz Lopez za tento film vydělala, to vás překvapí.

Jennifer Lopez je herečka, zpěvačka, ale především výborná tanečnice

Ve filmu Policajtka bylo hned jasné, kdo dostane hlavní ženskou roli. Jennifer Lopez byla jasnou favoritkou. Tato krásná latinskoamerická herečka a zpěvačka se už představila v nepřeberném množství filmů a seriálů, ale jen málokterý dosáhl alespoň nějakého úspěchu. Tento snímek patří k jejím vydařenějším rolím. Svou kariéru však odstartovala v úplně jiném oboru – a tím byl tanec. Účinkovala i v úspěšné televizní taneční show Flygirls.

Hereckého kolegu si prosadila samotná Jennifer

Mužského představitele pro film Policajtka se na poprvé vybrat nepodařilo. Nejprve byli oslovení herci zvučných jmen. Jako první dostal nabídku Aaron Eckhart, ten si zahrál v Temném rytíři, a hned za ním Ben Affleck, známý například z filmu Pearl Harbor. Oba dva však tuto příležitost odmítli. Roli nakonec dostal James Caviezel. Trvala na tom samotná Jennifer. Když ho totiž viděla hrát ve filmu Tenká červená čára, naprosto ji ohromil.

Jennifer vydělala miliony

Romantická komedie Policajtka dopomohla Jennifer Lopez k jednomu velmi zajímavému titulu, který by jí mohl leckdo závidět. Za tento snímek utržila honorář devět milionu dolarů, což je poměrně astronomická částka, i když v Hollywoodu není nijak neobvyklá, a někteří herci si jsou schopni vydělat za film i dvojnásobek. Přesto se díky tomu stala nejlépe placenou herečkou latinskoamerického původu roku 2001.

Ve snímku se objeví i Jim Caviezel. Ten se kvůli své roli Catche musel naučit hrát na hudební nástroj. Přesněji řečeno na trubku.

Zdroj: Fandom, IMDb, CSFD | foto:  2001 Warner Bros

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu