Plastická chirurgie s.r.o. se natáčela 7 let. Kdo se stal nejnenáviděnější postavou?

Seriál, který se nakonec dočkal šesti sérií, vypráví o dvou plastických chirurzích, Christianu a Seanovi, kteří díky své praxi mají úspěšnou plastickou kliniku. Vše se změní ve chvíli, kdy přijde poptávka Argentince, nebezpečného pedofila, na změnu celého obličeje. Během operace však dojde k vraždě, která se jen těžko vysvětluje. Zvlášť dvěma plastickým chirurgům.

Autenticita celého seriálu je nesmírně přesná

Své ocenění dostal seriál od všech lékařských poradců, kteří se na natáčení podíleli. Všichni se shodli na tom, že jsou jednotlivé záběry velmi autentické a uvěřitelné i z lékařského hlediska. Svůj podíl na tomto úspěchu má rozhodně i skupina maskérů.

Oblíbené a nenáviděné postavy

Asi nejvíce nenáviděnou postavou seriálu Plastická chirurgie s.r.o. byl Matt McNamara, alespoň to vychází z nenávistných komentářů nejvěrnějších diváků. Naopak nejvíce autentická byla postava jménem Sean McNamara, která byla přímo opsaná na míru pro Dylana Walshe.

První série byla velmi úspěšná

K oblíbenosti seriálu přispěla již první série, kterou si oblíbilo velké spektrum diváků. Podle americké televize byla skvěle hodnocena diváky ve věkové kategorii 18-49 let (ženy) a 15-54 let (muži), což jsou dvě nejhlavnější skupiny.

Velká reklama sponzora natáčení

Ve druhé sérii seriálu Plastická chirurgie s.r.o. si můžete všimnou velké propagace jednoho amerického rádia. Právě rádio XM bylo generálním sponzorem natáčení druhé řady, a tak se nechali při natáčení náležitě zpropagovat.

Jeden z herců pochází z Prahy

Možná nevíte, že herec Dylan Ramsey, který v seriálu hrál Saeeda Hotariho, původem pochází z Prahy. Vidět ho můžete například ještě v televizním seriálu Kurýr nebo v oblíbeném seriálu Námořní vyšetřovací služba L.A.

Seriál Plastická chirurgie s.r.o. se bude líbit nejvíce lidem, kteří na obrazovkách upřednostňují lehce morbidní a surový černý humor. Zajímavá je také odlišnost povah dvou hlavních postav.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu