Olaf v seriálu. Roztomilý sněhulák z Ledového království dostal vlastní seriál, který děti poučí i o koronaviru

Zbrusu nový krátkometrážní seriál, kterým děti provede oblíbený sněhulák z animované pohádky Ledové království, můžete svým ratolestem pustit od teď už kdykoliv. Vzhledem k tomu, jak moc byla pohádka v minulosti úspěšná, je dost pravděpodobné, že děti budou z nového seriálu šílet. Ten však nevzniknul jen proto, aby vydělával.

Úspěch jako hrom

Ihned, co se do kin dostal první díl celovečerního snímku Ledové království, bylo jasné, že tu máme nový hit, do kterého se zamiluje každé malé dítě na světě. A tak se také stalo. Příběh o dvou sestrách, z nichž jedna má kouzelnou moc, královská říše plná kouzel, příběh o lásce, a hlavně té sesterské, vtipné momenty a sněhulák, který čas od času ztrácí kousky svého těla a nejvíc se těší na to, jak se bude opalovat na sluníčku – to byl skutečný hit.

Na druhý díl jsme poměrně dlouho čekali, ale minulý rok se dočkali. Film nezklamal, a druhá vlna šílenství po Ledovém království a všech produktech s touto značkou, mohla znovu vypuknout. Oba filmy dohromady v kinech utržily bezmála tři miliardy dolarů, za prodej plyšových postaviček a dalších produktů, které děti musí také mít, musejí sypat také pěkně tučné sumy, a tak se nikdo nemůže divit tomu, že by projekt skončil jen u dvou filmů.

S Olafem v karanténě

Nyní vznikl tak trošku narychlo nový seriál pro děti, kterým provází sněhulák Olaf. A očividně zde nejde tvůrců jen o výdělky. S Olafem v seriálu totiž děti zjistí, jaká doma může být legrace, co se všechno dá dělat doma a proč je tak důležité vyhýbat se teď nějakou dobu kamarádům. Ano, Olaf provede děti touto nelehkou dobou a poradí jim, jak se vypořádat s karanténou.

V originále se seriál jmenuje At home with Olaf, a děti v něm zjistí, že i v karanténě může být velká zábava.

Autor: Vlastimil Vachta
ZAVŘÍT