Nový primácký romantický seriál Slunečná. Na co se v něm můžeme těšit?

Televizní stanice Prima už druhý lednový týden odstartuje svůj zbrusu nový romantický seriál s názvem Slunečná. Objeví se v něm řada známých a oblíbených herců ale i nové a ne tolik okoukané tváře. Co nám nový seriál přinese a na koho se můžeme těšit?

Může seriál s pohádkovým příběhem zaujmout diváky?

Před vánočními svátky se na Primě uzavřel příběh seriálu Krejzovi, který měl dobré divácké ohlasy. Během Vánoc jsme pak jako diváci televize Prima mohli zaznamenat několik upoutávek na nový seriál Slunečná, ovšem bez nějakého konkrétního poodkrytí, o co vlastně půjde. Z upoutávek bylo pouze jasné, že v hlavních rolích ústřední dvojice se objeví mladá dvojice herců Eva Burešová a Marek Lambora.

Anketa: Těšíte se na tento seriál?
Celkem hlasů: 151

Děj seriálu nás zavede na rodinnou farmu, která funguje jako hodinky a všichni jsou zde šťastní. Ovšem jen do doby, než zemře otec rodiny a majitel statku Martin Popelka, kterého si zahrál Ota Jirák. Jeho dvě dcery, hodná Týna (Eva Burešová) a zlá Sylva (Bára Jánová), mají tak rozhodnout, co se statkem bude dál. Do příběhu jsou zapleteni bohatý a chudý muž, kteří se zamění. Příběh tak velmi silně připomíná skutečný pohádkový příběh, kde se bude bojovat za to, aby dobro zvítězilo nad zlem. Týna totiž chce statek zachránit a pokračovat tak v odkazu svého otce, zatímco Sylva má zájem na prodeji pozemků i celého statku.

Na koho se v seriálu můžeme těšit?

Příběh se nezdá být ničím ojedinělý a spíše v něm vidíme prvky klasické telenovely. Zda tvůrci nějak překvapí a seriál bude mít o něco větší potenciál, to si budeme muset ještě počkat. Hlavní postavy budou samozřejmě doplňovat i ty vedlejší a jejich samostatné příběhy. Můžeme se tak těšit na skvělé české herce, kterými jsou Filip Tomsa, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Jan Šťastný, Filip Blažek, Lucie Benešová, Dana Batulková, Iva Hüttnerová, Ondřej Pavelka, Tereza Brodská, David Prachař, Maroš Kramár, Veronika Arichteva a Leoš Noha.

Tvůrci seriálu už mají každý něco za sebou a v televizní tvorbě mají zkušenosti. Producentkou seriálu je Simona Brdičková, která spolupracovala na seriálu Přístav, kreativním producentem je zase Marek Singer, který se podílel na Krejzových. Prvních osm epizod Slunečné režíroval Libor Kodad, který je autorem Modrého kódu a Ohnivého kuřete.

Už se těšíme na výsledek. Snad to bude stát tentokrát opravdu za to.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT