Nové řady reality show na Nově. Je se na co těšit!

V rámci návratu pěvecké show na televizní obrazovky se rozeběhly castingy na postup do televizního vysílání soutěže. Své šance si přišlo vyzkoušet v Praze více než 5.000 talentů a celkový počet přihlášených se přehoupl přes 11.000 účastníků.

SuperStar

Mezi soutěžícími se objevily známé tváře z minulých ročníků, z nichž největším hitem je známá vítězka Hvězdné pěchoty prvního ročníku Česko hledá SuperStar Anička „Dajdou“ Gleisnerová. Anička vylepšila svou angličtinu a má šanci se znovu stát mediální hvězdou na několik dalších měsíců. Fenomenální soutěž je výsledkem spolupráce televizní společnosti Nova se slovenskou televizní stanicí Markíza. Na televizních obrazovkách se objeví nejspíš na jaře příštího roku.

Pěveckou soutěž SuperStar vysílala Nova naposledy na jaře loňského roku. V průměru ji sledovalo 672.000 diváků starších patnácti let. Ještě letos na podzim bychom se ale měli těšit z 6. řady populární pěvecké imitační soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

Nabité jarní vysílání

Televize Nova ale u soutěže SuperStar se svými reality show nekončí. Bavit se budeme u pokračování již známých projektů, ale i při vysílání zcela nových show. Již zmiňovaná super populární soutěž SuperStar bude následována 2. sérií reality show Robinsonův ostrov a pokračovat bude též Výměna manželek.

A kdy se na tyto show můžeme těšit? V soutěži Robinsonův ostrov se tentokrát hraje o 2.500.000 korun a na obrazovkách jej můžeme sledovat v pondělí a ve středu. Středeční večery budou patřit mnohdy drsné Výměně manželek a sobotní večery právě SuperStar.

Co nového nás čeká?

Připravovaným projektem je zbrusu nový pořad Utajený šéf, ve kterém se manažeři velkých a úspěšných firem v přestrojení vydají mezi své zaměstnance. Rozhodně bude stát za to zjistit, jaké to pro ně bude a co všechno si vyslechnou. Televize dále připravuje nové díly dokumentární reality série Malé lásky a reality show Mise nový domov.

Televize Nova se zkrátka snaží nám nabídnout každým rokem nějaký atraktivní obsah, ať už jde o pokračování divácky úspěšných sérií nebo nových programů.

Můžeme se opravdu těšit na zajímavou podívanou!

 

 

Autor: Michaela Richterová

Mohlo by Vás zajímat​

ZAVŘÍT