Netflix a jeho filmy: které jsou ty nejpopulárnější? Stanice prozradila

Netflix? V dnešní době věc, kterou spousta lidí na svých televizích má a pokud ne, plánuje si předplatné pořídit. Ovšem před pár lety, troufneme si říci, před seriálem Orange is the New Black, který byl velkým trhákem, dodal stanici potřebnou sílu na trhu. Dnes není snad nikdo, kdo by jej neznal, neviděl alespoň jeden ze seriálů, které stanice poskytuje. Její neortodoxní přístup k uvolňování seriálů překvapil. Povětšinou zveřejní celou jednu sérii a vzápětí přidají informaci o nové sérii, což je pro spoustu fanoušků klíčem k tomu celý rok se těšit na další sérii.

Čísla, která jsou k chlubení

Netflix býval až příliš úzkostlivý na data, nic moc nezveřejňoval, což mohlo vést k mnoha dohadům a pochybám. Je vůbec oblíbenost tak vysoká nebo jde jen o dobrou reklamu a strategii? Nebo jsou čísla nakonec až příliš dobrá? Stanice přišla s rekordními čísly. Přináší nejpopulárnější věci na Netflixu. Chcete vědět, na co se podívat? Co lidé velmi často sledují a oblíbili si to?

Extraction (Vyproštění)

Na prvním místě se umístil film Vyproštění. Mladý žoldák se nebojí ničeho. Drsných podmínek, nebezpečí, špíny, je ochotný udělat cokoliv. Dostává příležitost ukázat se. Jako neohrožený nájemný žoldák má úkol. Zachránit uneseného syna. Koho? Zločineckého bosse. Krev, přestřelky, souboje, honičky, výbuchy, akce. To vše film svým divákům nabízí.

Bird box (V pasti)

Před pěti lety se nevídaná a strašlivá síla pokusila přimět většinu lidí ke spáchání sebevraždy. Bohužel se jí to povedlo. Přežilo jen pár lidí. Pět let poté se jedna z těch, co přežili, rozhodně ke změně. Touží po bezpečí pro sebe a pro své děti. Zoufalé chvíle si žádají zoufalé činy. Proto se odhodlá k útěku. Respektive k pokusu po útěk. Podaří se jim to?

Spravedlnost podle Spensera

Spenser zrovna vyšel z vězení. Člověk by čekal, že se dá na tu „správnou cestu“ a bude se držet od podsvětí a všeho špatného dál. Osud mu však přihraje vyšetřování zvrácené vraždy. A právě toto vyšetřování Spensra přivede do podsvětí. Toho bostonského. Podaří se mu vyřešit vraždu?

The Wrong Missy (Ta druhá)

Aby tady byly zastoupeny také komedie, tak přidáváme oblíbený film Ta druhá. Tim pozve na Havaj ženu svých snů. Takovou, která je pro něj vším, kterou by možná mohla být ta pravá? Těší se na Havaj a na to, co spolu zažijí? Omyl však může způsobit to, že namísto dovolené, kterou si chce užít, to pro něj bude noční můra. Pozval totiž omylem ženu, se kteoru zažil šílené rande naslepo.

The Irishman (Irčan)

Uznávaný Martin Scorsese přinesl Netflixu oblíbený film Irčan. V něm si hlavní roli střihl Robert De Niro, který je nájemný zabiják. Vzpomíná na tajemství, který kdy ve svém životě střežil, především ta, která se k němu dostala, když byl členem zločineckého klanu Bufalinových.

Autor: Zuzana Žáková
ZAVŘÍT