Nejúžasnější ubytování světa: Načerpejte inspiraci pro vaši příští dovolenou!

Myšlenka pořadu Nejúžasnější ubytování světa spočívá v tom, že tři mladí lidé cestují po světě a hledají nejrůznější ubytování k pronájmu. Každý z nich se během cest soustředí na jiný druh ubytování. Louis D. Ortiz hledá vysoce luxusní pronájmy, Megan Batoon ubytování cenově dostupné a Jo Franco se zaměřuje na jedinečná ubytování, která jsou buď na neobvyklém místě, nebo jsou spojena se zajímavými zážitky. Na Netflixu jsou ke zhlédnutí dvě série této americké reality show.

Procestujte zajímavá místa v Asii, Americe i Evropě

První díl se odehrává na indonéském ostrově Bali. Trojice se zde ubytuje v ekologickém „ptačím hnízdě“, v útočišti v rýžovém poli i ve vile na pláži. Druhá a třetí epizoda se odehrávají ve Spojených státech amerických, například na Aljašce, jihozápadě USA i na Floridě. Přičemž třetí díl je zaměřen na specifický druh ubytování – na vodě. I další části reality show jsou poté zaměřeny tematicky, například na ubytování na stromech či ubytování spojené s gastronomickými zážitky. Společně s trojicí průvodců diváci navštíví například iglú ve Finsku či farmu v anglickém Berkshire. První řada je poté zakončena epizodou z Havajských ostrovů.

V druhé sérii se můžete těšit na epizody zaměřené na ultramoderní typy ubytování, různorodé svatební destinace, ubytování na místech spojených s paranormálními jevy či ubytování ve stylu v současnosti hodně prosazovaného udržitelného rozvoje a životního stylu. Všechny díly mají délku okolo třiceti minut.

Kam byste se vydali vy?

I když se série na jednu stranu snaží divákům poskytnout i některé zajímavé a praktické informace, je především úžasnou podívanou, která vám umožní na chvíli se zasnít a zapomenout na vaše běžné starosti. Tvůrci seriálu si dali velmi záležet na tom, aby místa, kde se natáčelo, ukázali v co nejlepším světle. Zároveň pomocí záběrů z dronů a dalších technik divákům přibližují, co by mohli vidět a zažít, kdyby se na tato místa sami vydali.

Zdroj: decider.com, netflix.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu