Na obrazovky se vrací show Tvoje tvář má známý hlas. Těšíte se na nové soutěžící?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SFDB.cz na hlavní stránku Seznam.cz
(zdroj foto: sfdb.cz)

S novým obsazením se na televizní obrazovky vrací zábavní show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas. Těšit se můžete na osm nových hvězdných soutěžících, kteří se budou každý týden proměňovat v jiné hvězdné osobnosti. Na koho se letos můžeme těšit?


Show, která trhá rekordy ve sledovanosti

Show Tvoje tvář má známý hlas je jedinečný formát plný velkých a šokujících proměn, skvělých tanečních i hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby. Show boří rekordy sledovanosti v desítkách zemí po celém světě. A od 7. září se vrací i na obrazovky televize Nova. Posledních pět odvysílaných řad získalo v České republice v cílové skupině diváků v rozmezí od 15 – 54 let přes 40 procent podílu sledovanosti. Jak na tom bude šestá řada, se teprve uvidí, ale nové hvězdné obsazení opět láká na skvělou podívanou.

Na koho se letos můžeme těšit?

V rámci šesté řady prošlo castingem neuvěřitelných 300 umělců. Výběr tak nebyl vůbec snadný. Po vyčerpávajícím a pečlivém výběru nakonec šanci dostala tato osmice soutěžících ve složení – Zuzana Norisová, Roman Zach, Debbi Kahlová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a Marek Lambora. Výkony soutěžících bude opět vtipně komentovat a bodovat odborná porota ve složení, na které jsme zvyklí. Nebude chybět ani tentokrát Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma. Každý týden doplní tuhle trojici ještě čtvrtý porotce, který v porotě zasedne jako host. Každý týden se tak objeví v této roli někdo jiný ze slavných osobností.

Nejen zábava, ale i dobrá věc

Osm soutěžících nás nejenže bude skvěle bavit, ale také bude bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Každý ze soutěžících si zvolí jednu nadaci, pro kterou se budou snažit zvítězit a vyhrát tak finanční příspěvek. Každým zábavným večerem bude opět provázet moderátor Ondřej Sokol, bez kterého by to už ani nešlo. Linda Finková stejně jako v minulých řadách bude pomáhat soutěžícím s hlasovou přípravou a tanečník Yemi A.D. bude provázet taneční průpravou. Novinkou v přípravném týmu bude herec Patrik Děrgel, který si zasoutěžil v minulé řadě a nově bude působit jako herecký kouč. Uvidíme, jak se s tímto úkolem popasuje.

Je až s podivem, že se u nás show tak dlouho udržela, doufejme, že má tedy ještě pořád čím nadchnout a překvapit. Těšíme se.

 

Autor: Vlastimil Vachta
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SFDB.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat