Na co v říjnu zajít do kina? Premiéru bude mít nový Joker a objeví se i Angelina Jolie jako královna Zloba. Těšíte se?

Přidat na Seznam.cz

Asi nejočekávanějším říjnovým snímkem je nový film se slavným Jokerem. Jak si v roli povede Joaquin Phoenix? Do kina v říjnu ale můžete vzít i své ratolesti. Na co všechno se tedy můžeme těšit? Tady je malá ochutnávka říjnových filmových premiér.


Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

Jako každá slavná dětská postavička i ovečka Shaun se dočkala svého celovečerního filmu. Tentokrát všechny děti i dospělé potěší svým dobrodružstvím, které zažije při setkání s mimozemšťany. I vtipně zvolený název napovídá, že o zábavu nebude nouze. Pokud se bojíte, že se během sledování filmu budete nudit, tak rozhodně nebudete. Film patří do kategorie animáky pro každého. Děti si přijdou na své a dospělí se pobaví. Film je totiž nabitý vtipnými hláškami a funguje i tak trošku jako parodie na slavné filmy o marťanech. Tvůrci se inspirovali a na paškál si vzali Aktu X, ET mimozemšťana i film Příchozí. Snímek má českou premiéru 3. října.

Joker

Naposledy v ikonické roli Jokera bravurně zazářil dnes již bohužel zesnulý herec Heath Ledger. Média dokonce psala o tom, že právě náročná příprava na tuto roli ho nakonec stála život, protože se uzavřel do sebe a začal brát léky. Každopádně na plátně předvedl obdivuhodný výkon a nyní se ve stejné roli představí Joaquin Phoenix. Jak si v roli podivínského chlapíka, který balancuje mezi realitou a šílenstvím povede on? Ulice Gothamu se opět otevřou od 3. října v českých kinech.

Zloba: Královna všeho zlého

Úžasná Angelina Jolie se vrací opět jako temná královna Zloba. A šušká se, že předvedla opět skvělý výkon. Po delší době se tak v plné síle opět představí na plátnech kin. Královna Zloba si žije na Čarovných Blatech a malá Růženka, kterou vychovala, už vyrostla v dospělou ženu. V zemi ale stále přetrvává věčná nenávist mezi obyčejnými lidmi a kouzelnými bytostmi. Nadějí je jen plánovaný sňatek princezny Růženky. Ale jak už to tak bývá, všechno nejde podle plánu. V této nekonečné válce se nakonec Růženka a Zloba postaví každá na jinou stranu. Jak to dopadne? Na to se přijďte podívat do kin. Premiéra je 17. října.

Terminátor: Temný osud

Nezničitelný svalovec Arnold Schwarzenegger je zpět. Vrací se ve své ikonické a dost možná nejslavnější roli. Po jeho boku se vrací na plátna i Linda Hamilton. Tentokrát bude snímek navazovat přímo na druhý díl série. Na všechny ostatní Terminátorovy filmy tak můžete zapomenout. Poslední díl Terminátor: Genesis se nesetkal s příliš velkým úspěchem. Podaří se tentokrát napravit reputaci? V pořadí jde už od šestého Terminátora. Chybět nebudou akční scény i honičky a velká dávka napětí. Jste zvědaví? Do kina můžete vyrazit od 31. října.

Už máte svého favorita?

 

 

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.