Na co se můžete těšit na televizních obrazovkách v posledním prázdninovém týdnu? Rozlučte se s prázdninami třeba s další řadou skvělé talentové show.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz

Čeká nás poslední prázdninový týden a zatímco děti čeká ještě týden volna, na obrazovky se už pomalu vrací všechny pravidelné pořady a seriály.  V tomto týdnu si nenechejte ujít legendární muzikál, české válečné drama a v pátek novou řadu Česko Slovensko má talent. Vrací se ovšem už i Ordinace v Růžové zahradě nebo Krejzovi.


Začátek týdne s Pomádou nebo Ordinací v růžové zahradě

Hned zkraje týdne v pondělí se můžete těšit na stanici ČT 2 na slavný muzikál Pomáda s Johnem Travoltou a Olívií Newton-John v hlavních rolích. Od 20:00 se vraťte se do středoškolských let. V době svého uvedení v roce 1978 patřil film k těm nejnavštěvovanějším snímkům ve všech zemích. Příběh plný lásky a písniček vás vrátí do krásných mladých let.

V úterý uvede ČT 2 od 20:00 české drama z období druhé světové války s názvem 7 dní hříchů. Koprodukční snímek české televize je inspirován skutečnými událostmi, které se odehrály v sedmi poválečných dnech na Šumpersku roku 1945. Od úterý se ale už vrací na obrazovky televize Nova také příběhy doktorů a sestřiček ze seriálu Ordinace v růžové zahradě a na Primu seriál z rodinného prostředí Krejzovi. Oběma seriálům budou patřit obvyklé hlavní vysílací časy vždy v úterý a ve čtvrtek.

 

Výměna manželek a Malé lásky

Ve středu už se budeme pomalu vracet do zaběhnutých kolejí s pořady, které jste si oblíbili. Těšit se můžete na novou řadu reality show Výměna manželek a Malé lásky. Nová řada výměny opět slibuje drsné rodinné podmínky, špínu, nepořádek i ošklivé hádky. Hned potom ve 21:35 odstartují nové příběhy maminek těsně před porodem. Pořad plný emocí si také rychle našel oblibu diváků. Pokud máte rádi českou klasiku, potěší vás ve čtvrtek drama Zámek v Čechách. Od 20:00 ho bude vysílat ČT 2.

Televizní víkend odstartuje talentovou soutěží

Vstupte opět do světa skvělých výkonů soutěžících z celého světa v soutěžní show, Česko Slovensko má talent. První díl bude Prima vysílat v pátek od 20:15. Rodinná podívaná vás bude čekat i na ČT 1, kde od 20:00 můžete zhlédnout oblíbenou českou pohádku Nesmrtelná teta. V sobotu se můžete těšit na velkofilm Kong: Ostrov lebek od 20:20 na Nově a na kriminální seriál televize Prima Temný kraj od 20:15. V neděli nezapomeňte zahnat děti brzo do postýlek a vy si užijte film inspirovaný skutečnými událostmi Útěk ze Sibiře. Drama vysílá Nova Cinema od 20:00.

Užijte si nový týden se skvělými pořady i seriály, na které jste se už určitě také těšili.

 

Autor: Michaela R.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.