Miloš Kopecký: Výborný komik, který měl čtyři manželky a nespočet milenek

Miloš Kopecký nebyl jen výborným komikem, ale hlavně obrovským milovníkem žen. Dokazuje to fakt, že byl čtyřikrát ženatý a měl stovky milenek. Celý život však bojoval s maniodepresivní psychózou, na kterou také umřel. Nemoc dokázal před světem utajit, a tak se o tom široká veřejnost dozvěděla až po jeho smrti.

Čtyři ženy Miloše Kopeckého

Život Miloše Kopeckého se nedá popsat jen pár slovy, a dokonce by na to nestačila ani jedna kniha. Byl vynikající komik, který rád vtipkoval také mimo kameru. Jeho první ženou byla Stella Zázvorková, ale jejich manželství vydrželo pouhý rok. Další svazky s Kateřinou Soukupovou a Janou Lichtenbergovou dopadly naprosto stejně. Nakonec zakotvil u Jany Křečkové, se kterou tou zůstal až do své smrti.

Dcery zdědily po otci maniodepresivní stavy

Hned z prvního manželství se mu narodila dcera Jana Kateřina. Ta však zdědila sklony po svém otci. Trpěla depresemi, a už od dětství se chtěla zabít. Rodiče však svou dceru podezřívali z toho, že vše jen předstírá, aby na sebe upoutala pozornost. Bohužel tomu tak nebylo, a tak v jejích patnácti letech opravdu spáchala sebevraždu. Udusila se plynem. Také jeho druhá dcera Barbora bojovala s depresemi a léčila se v Bohnicích.

Nepřehlédněte: V Českém ráji se natáčel jeden z nejlepších filmů Marie Poledňákové, jak dostat tatínka do polepšovny.

Byl vážně nemocný, ale nikdo to nevěděl

Jen jeho nejbližší věděli o tom, že Miloš Kopecký není duševně naprosto zdravý. Dlouhá léta docházel na terapie do Bohnic. Dokonce měl i dny, kdy nedokázal vstát ani z postele. Na sklonku jeho života se jeho stav velmi zhoršil, a musel být převezen na psychiatrii. Tam také umírá. Jeho poslední žena Jana Křečková se celý jejich společný život musela vyrovnávat s jeho stavy, ale neopustila ho ani v nejtěžších chvílích.

Herec byl pověstný také svými zálety. Za svůj život měl nejméně stovku milenek. Není proto divu, že byl ženatý rovnou čtyřikrát. Dnes večer si ho můžete připomenout ve filmu Zítra to roztočíme, drahoušku…!

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu