Manželství na kšeft: filmové drama, které odpovídá otázku, zda může vydržet dohodnutý sňatek

Manželství na kšeft je americké drama, které natočil režisér Bray. Pojednává o lidech z vyšších společenských kruhů, do kterých se dostává chudá dívka. Možná právě díky tomu, v jakých poměrech vyrostla, odhalí rychleji než všichni ostatní připravovanou zradu. Musí se však vyrovnat se sňatkem z rozumu.

Billy Whitley se chce stát guvernérem

Děj filmu se odehrává na Floridě. Billy Whitley je syn bývalého floridského guvernéra a má stejné ambice jako jeho otec. Chybí mu však zkušenosti. Jeho rodiče jej sice připravovali na politickou kariéru, ale umřeli dřív, než mu mohli předat všechny své zkušenosti. Má však mentora Paula. Ten chce, aby se Billy v prvé řadě co nejdříve oženil. Lidé totiž svobodným mužům nevěří. Jenže Billy ješěě nepřekonal smutek z rozchodu se svou dlouholetou přítelkyní.

K úspěchu mu chybí manželka

Na služební cestě v Kolumbii se setkává s krásnou Lourdes, která má však ve své zemi potíže a potřebuje se dostat pryč. Billy dostane plán a nabídne dívce dohodnutý sňatek. Ta, aby se zachránila, s jeho návrhem souhlasí. Nakonec zjistí, že to byl skvělý tah, protože s její pomocí odhaluje zradu ve svých řadách a také korupční praktiky v jeho firmě.

Čtěte také: Filmy o hudebních legendách – dalším je frontman Motörhead.

Režisér Bray točil také seriál Kravaťáci

Tento snímek natočil Kevin Bray v roce 2013. Režisér má bohaté zkušenosti a zpracoval už nespočet filmů. Mezi ty nejznámější patří například Kráčející skála nebo Krvavá hranice. Natáčel také seriál Kravaťáci. Hlavní roli si zde zahrál Bryan Greenberg, kterého si můžete pamatovat z filmu Kamarád taky rád, a jeho partnerku si zahrála krásná Michelle LaBret. Toto je teprve její čtvrtý film v kariéře – a své role se chopila naprosto bravurně.

Toto americké drama má napínavý děj, u něhož se nebudete nudit, i když patří mezi oddechové filmy, u kterých nemusíte příliš zapojovat mozek.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT